رفتن به بالا
  • جمعه - 27 دی 1398 - 19:19
  • کد خبر : ۱۸۳۱۶
  • مشاهده :  73 بازدید
  • چاپ خبر : کارت بازی پنج بازیکن جدید سپیدرود صادر شد

کارت بازی پنج بازیکن جدید سپیدرود صادر شد

پس از باز شدن پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی باشگاه سپیدرود ، مدیریت این باشگاه با ۸ بازیکن قرارداد داخلی امضا کرد که در نهایت تا این لحظه کارت بازی ۵ نفر از بازیکنان صادر شد .

کارت بازی بابک عبدالله زاده ، محمد شادکام ، فرزاد محمدی ، ابوالفضل قربانی و میثم کریمی از سوی سازمان لیگ صادر شده و در صورت صلاحدید کادرفنی می توانند این هفته برابر نیروی زمینی به میدان بروند .

از جمع سه بازیکن دیگر امیرحسین نادم به دلیل مصدومیت و حامد آقایی و قدیر آقاجانی به دلایل فنی قرارداد آن ها فسخ شد .

در ارتباط با خروجی های نیم فصل نیز لازم به ذکر است که سیدمهدی اسلامی ، امید سام کن ، محمدرضا زینال خیری ، مجتبی محبوب مجاز ، میثم فردوسی ، احسان پیرهادی ، امیر تیزرو ، میلاد تولایی ، محمد روشندل و ایمان شوریابی به صورت قطعی از سپیدرود جدا شدند و وضعیت محمداسماعیل نظری ، محمدرضا الماسخاله و محمد دادرسی به زودی مشخص خواهد شد .

پویا نزهتی و ساسان شیرمردی نیز که در تمرینات حاضر هستند به زودی پس از پایان مصدومیت می توانند در ترکیب سپیدرود به میدان بروند .

پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی لیگ یک تا ساعت ۲۴ روز ۲۸ دی ماه باز خواهد بود و در این فاصله احتمالاً باشگاه سپیدرود یک یا دو بازیکن دیگر را به جمع خود اضافه خواهد کرد .

لازم به توضیح است که به دلیل وجود جای خالی در لیست بزرگسال ، باشگاه سپیدرود می تواند پس از پایان زمان نقل و انتقالات هم در صورت صلاحدید کادرفنی با بازیکنان آزاد قرارداد منعقد کند .

 

"دی اسپورت" - نقل از : سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه