رفتن به بالا
  • یکشنبه - 29 دی 1398 - 18:17
  • کد خبر : ۱۸۳۳۲
  • مشاهده :  104 بازدید
  • چاپ خبر : الگیلانوی بارانی با تساوی پایان یافت

الگیلانوی بارانی با تساوی پایان یافت

تقابل تیم‌های گیلانی همانند دیدار رفت با تساوی همراه شد تا هواداران حاضر در این دیدار علیرغم نمایش برتر داماش در حسرت گل بمانند .

داماش گیلان بعد از شکست هفته ی گذشته در تهران مقابل سرخ پوشان امیدوار بود این بار در جدال خانگی و در دیدار حساس مقابل ملوان بتواند از امتیاز میزبانی برای دستیابی به پیروزی سود ببرد . شاگردان مازیار ربیعی فر ، علیرغم نمایش موفق طی هر دو نیمه و ایجاد شانس‌های متعدد گلزنی با فرصت سوزی بزرگ خود ، در نهایت با تساوی بدون گل این بازی را به پایان رساندند .

ملوان بندرانزلی که طی هفته‌های اخیر با هدایت مازیار زارع عملکرد خوبی از خود به جا گذاشته و از منطقه ی خطر سقوط فاصله گرفته ، با توجه به حساسیت‌های بالای این دربی ، با تدابیر خاص خود در نهایت موفق شد یک امتیاز شیرین را از رشت دشت کند . ملوان در ادامه ی تساوی‌های سریالی خود اکنون به چهارمین تساوی طی پنج بازی اخیر رسیده است .

در سمت مقابل نیز داماشی‌ها که اکنون در رده ی هشتم جدول جا گرفته‌اند ، با ۲۹ امتیاز و در شرایطی که هنوز ضعف بزرگ آن ها در گلزنی تداوم دارد ، به کار خود در این هفته پایان دادند و باید دید مازیار ربیعی فر قادر خواهد بود این ضعف را برطرف کند یا خیر .

ملوان هفته ی آینده در انزلی از فجرسپاسی پذیرایی خواهد کرد و داماش نیز در سیرجان به مصاف آرمان گهر خواهد رفت .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه