رفتن به بالا
  • شنبه - 5 بهمن 1398 - 20:24
  • کد خبر : ۱۸۳۵۷
  • مشاهده :  161 بازدید
  • چاپ خبر : قوهای سپید به دنبال فرار از منطقه ی خطر
پیش بازی ملوان - فجرسپاسی ؛

قوهای سپید به دنبال فرار از منطقه ی خطر

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر فردا در رقابت های لیگ یک باشگاه های کشور میزبان تیم فجرسپاسی شیراز خواهد بود .

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر فردا از ساعت ۱۴ در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور میزبان تیم مدعی و بالا جدولی فجرسپاسی شیراز خواهد بود.

ملوان در چند فصل اخیر که در لیگ یک حضور دارد همواره با مشکلات مالکیتی و مالی مواجه بوده و همین امر سبب شده تا تیم ریشه دار گیلانی که معروف به قوهای سپید هستند حال و روز خوشی نداشته و در پایین جدول قرار بگیرند .
سفیدپوشان انزلی در فصل جاری اگرچه به مانند ۲ فصل اخیر حوالی منطقه ی خطر حضور دارند اما با تلاش های پژمان نوری و مازیار زارع دو کاپیتان سابق خود که در حال حاضر یکی از آن ها در مسند مدیریتی و دیگری در کادر مربی گری این تیم حضور دارند ، توانسته اند تا حدودی از مسیر پیچ و خم مشکلات متعدد این باشگاه ریشه دار عبور کرده و آرامش و ثباتی را در این تیم حاکم کنند .
با این وجود آن ها با کنار زدن و مرتفع ساختن مشکلات خود به دنبال نتیجه گیری و فراری دادن این تیم از منطقه ی خطر هستند .
باشگاه ملوان پس از پرداخت بخش عظیمی از بدهی های خود در نیم فصل پنجره ی نقل و انتقالاتی خود را باز و پس از این امر بازیکنان مورد نیاز در پست های مختلف جذب کرد . بازیکنان جذب شده ی ملوان سوابق خوبی در رقابت های لیگ برتر و لیگ دارند که قاعدتاً هر یک از آن ها می تواند در ادامه مهره ی کلیدی این تیم بوده و گره یی از مشکلات و گره های پرتعداد ملوان در بازی های آتی را باز کنند .
در سوی مقابل فجرسپاسی که در فصل جاری نسبت به فصول گذشته خود را یک مدعی صعود به لیگ برتر معرفی کرده ، چند هفته یی است که با یک طلسم عدم امتیاز گیری کامل مواجه شده و همین امر سبب شده تا با سقوط چند پله یی در جایگاه پنجم جدول لیگ یک قرار بگیرد و از لحاظ امتیازی نیز اختلاف ۵ امتیازی با صدر جدول داشته باشد .
فجری ها از سه دیدار اخیر خود فقط یک امتیاز کسب کرده که برای یک مدعی آن هم در این مقطع از فصل بسیار نگران کننده است ، چرا که هر امتیاز از دست رفته می تواند پایان فصل سرنوشت صعود را تغییر دهد .
شاگردان مهابادی در سه بازی اخیر خود برابر آلومینیوم اراک در خانه شکست خورده برابر شهرداری تبریز نیز در بیرون از خانه متحمل شکست شده و در آخرین بازی خود برابر استقلال خوزستان به تساوی بدون گل آن هم در زمین خود رضایت داده است .
در آمار تقابل دو تیم در ۲ فصل اخیر خود که ۴ بار به صورت رفت و برگشت با یکدیگر تقابل داشته اند . فجری ها موفق به شکست ملوان در انزلی نشده اند و در مجموع حاصل تقابل دو تیم در ۲ فصل اخیر ۲ پیروزی برای فجر که هر دو در زمین خودی به دست آمده و یک پیروزی برای ملوان و یک تساوی بوده است .
نتایج ۲ فصل اخیر دو تیم :
فصل ۹۷-۹۶
فجرسپاسی ۲ – ۱
ملوان ۲ – فجر ۱
فصل ۹۸-۹۷
ملوان ۰ – فجر ۰
فجرسپاسی ۲ – ملوان ۰
تیم داوری :
سعید رحیمی مقدم – ایوب غلام زاده – حسین گلشنی – شبیر بهروزی – ناظر داوری : رامین عرفانیان
"دی اسپورت"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه