رفتن به بالا
  • سه شنبه - 29 بهمن 1398 - 22:15
  • کد خبر : ۱۸۵۵۳
  • مشاهده :  59 بازدید
  • چاپ خبر : اعلام برنامه ی هفته ی بیست و هفتم تا سی و دوم لیگ یک

اعلام برنامه ی هفته ی بیست و هفتم تا سی و دوم لیگ یک

برنامه ی هفته ی بیست و هفتم تا سی و دوم لیگ یک ، فصل ۹۹-۹۸ اعلام شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران ؛ برنامه ی مسابقات به شرح زیر است :

هفته ی بیست و هفتم
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۹۸
* ملوان بندرانزلی – بادران تهران – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : تختی انزلی
* داماش گیلانیان – خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : سردارجنگل رشت
* مس کرمان – مس رفسنجان – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : امام علی (ع) کرمان
* گل ریحان البرز – فجرسپاسی شیراز – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : انقلاب کرج
* آلومینیوم اراک – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : امام خمینی اراک
* قشقایی شیراز – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : حافظیه ی شیراز
* آرمان گهرسیرجان – نود ارومیه – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : امام علی (ع) سیرجان
* رایکای بابل – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : هفتم تیر بابل
* سرخ پوشان پاکدشت – استقلال خوزستان – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : شهدای اسلامشهر

هفته ی بیست و هشتم
دوشنبه ۱۹ اسفند ۹۸
* آلومینیوم اراک – قشقایی شیراز – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : امام خمینی اراک
* نیروی زمینی تهران – سرخ پوشان پاکدشت – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : غدیر تهران
* علم و ادب تبریز – آرمان گهرسیرجان – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : اختصاصی شهرداری تبریز
* نود ارومیه – گل ریحان البرز – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : تختی ارومیه
* سپیدرود رشت – ملوان بندرانزلی – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : سردارجنگل رشت
سه شنبه ۲۰ اسفند ۹۸
* مس رفسنجان – رایکای بابل – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : شهدای رفسنجان
* فجرسپاسی شیراز – خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : شهید دستغیب شیراز
* بادران تهران – مس کرمان – ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه : غدیر تهران
* استقلال خوزستان – داماش گیلانیان – ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه : تختی اهواز

هفته ی بیست و نهم
شنبه ۲۴ اسفند ۹۸
* گل ریحان البرز – سپیدرود رشت – ساعت ۱۵ – ورزشگاه : انقلاب کرج
* سرخ پوشان پاکدشت – آلومینیوم اراک – ساعت ۱۵ – ورزشگاه : شهدای اسلامشهر
دوشنبه ۲۶ اسفند ۹۸
* آرمان گهرسیرجان – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۵ – ورزشگاه : امام علی (ع) سیرجان
* ملوان بندرانزلی – مس رفسنجان – ساعت ۱۵ – ورزشگاه : تختی انزلی
* داماش گیلانیان – فجرسپاسی شیراز – ساعت ۱۵ – ورزشگاه : سردارجنگل رشت
* مس کرمان – نود ارومیه – ساعت ۱۵ – ورزشگاه : امام علی (ع) کرمان
* خوشه طلایی ساوه – بادران تهران – ساعت ۱۵ – ورزشگاه : شهیدچمران ساوه
* قشقایی شیراز – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۵ – ورزشگاه : حافظیه ی شیراز
* رایکای بابل – استقلال خوزستان – ساعت ۱۵ – ورزشگاه : هفتم تیر بابل
مسابقه ی معوقه از هفته ی بیست و چهارم
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸
* سپیدرود رشت – سرخ پوشان پاکدشت – ساعت ۱۵ – ورزشگاه : سردارجنگل رشت

هفته ی سی ام
شنبه ۹ فروردین ۹۹
* نیروی زمینی تهران – ملوان بندرانزلی – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه : غدیر تهران
یکشنبه ۱۰ فروردین ۹۹
* مس رفسنجان – گل ریحان البرز  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه : شهدای رفسنجان
* سپیدرود رشت – داماش گیلانیان – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه : سردارجنگل رشت
* استقلال خوزستان – مس کرمان – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه : تختی اهواز
* علم و ادب تبریز – سرخ پوشان پاکدشت – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه : اختصاصی شهرداری تبریز
* آلومینیوم اراک – آرمان گهرسیرجان – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه : امام خمینی اراک
* قشقایی شیراز – رایکای بابل – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه : حافظیه ی شیراز
* بادران تهران – فجرسپاسی شیراز – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه : غدیر تهران
* نود ارومیه – خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه : تختی ارومیه

هفته ی سی و یکم
یکشنبه ۱۷ فروردین ۹۹
* ملوان بندرانزلی – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : تختی انزلی
* داماش گیلانیان – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : سردارجنگل رشت
* مس کرمان – سپیدرود رشت – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : امام علی (ع) کرمان
* خوشه طلایی ساوه – مس رفسنجان – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شهیدچمران ساوه
* فجرسپاسی شیراز – نود ارومیه – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شهیددستغیب شیراز
* سرخ پوشان پاکدشت – قشقایی شیراز – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : شهدای اسلامشهر
* رایکای بابل – آلومینیوم اراک – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : هفتم تیر بابل
* آرمان گهرسیرجان – استقلال خوزستان – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : امام علی (ع) سیرجان
* گل ریحان البرز – بادران تهران – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه : انقلاب کرج

هفته سی و دوم
یکشنبه ۲۴ فروردین ۹۹
* علم و ادب تبریز – داماش  گیلانیان – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه : اختصاصی شهرداری تبریز
* سپیدرود رشت – خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه : سردارجنگل رشت
* مس رفسنجان – فجرسپاسی شیراز – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه : شهدای رفسنجان
* استقلال خوزستان – گل ریحان البرز – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه : تختی اهواز
* نیروی زمینی تهران – مس کرمان – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه : غدیر تهران
* آلومینیوم اراک – ملوان بندرانزلی – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه : امام خمینی اراک
* قشقایی شیراز – آرمان گهرسیرجان – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه : حافظیه ی شیراز
* بادران تهران – نود ارومیه – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه : به دلیل همزمانی مسابقات ، باشگاه بادران موظف به معرفی ورزشگاه واجد الشرایط می باشد .
* رایکای بابل – سرخ پوشان پاکدشت – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه : هفتم تیر بابل

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه