رفتن به بالا
  • دوشنبه - 5 اسفند 1398 - 20:20
  • کد خبر : ۱۸۶۱۳
  • مشاهده :  133 بازدید
  • چاپ خبر : احمدزاده : نگذارید ملوان هم نابود شود

احمدزاده : نگذارید ملوان هم نابود شود

سرمربی ملوان بعد از تساوی خانگی مقابل تیم قدرتمند نود ارومیه ، با حضور در نشست خبری به توضیح درباره ی این بازی پرداخت .

ملوان در ادامه ی عملکرد مثبت خود طی هفته‌های اخیر ، این بار در خانه مقابل نود ارومیه به تساوی بدون گل دست یافت . محمد احمدزاده ، سرمربی ملوان با حضور در نشست خبری درباره ی این بازی گفت : نود ارومیه باانگیزه ی صعود وارد میدان شد و نبردی درگیرانه بین دو تیم برگزار شد ؛ نودی‌ها به بازی فیزیکی علاقه داشتند و به دلیل زمین چمن ناهموار تختی انزلی نتوانستیم بازی موردعلاقه ی خود را ارایه دهیم . تیم حریف نیم‌نگاهی به سه امتیاز مسابقه داشت ولی به هدف خود که کسب حداقل امتیاز بود ، رسید ؛ ملوان چند موقعیت خوب مقابل نود خلق کرد ولی نتوانست به‌خوبی استفاده کند .

سرمربی تیم فوتبال ملوان با اشاره به غیبت هواداران این تیم در دیدار خانگی گفت : هواداران قدرت اصلی تیم فوتبال ملوان هستند ولی فدراسیون به دلیل شیوع ویروس کرونا این دیدار را بدون هوادار اعلام کرده و این مطلوب تیم میهمان مسابقه بود . از فدراسیون آتی می‌خواهیم که قانون را برای همه ی تیم‌ها به‌طور یکسان عمل کند ، ناعدالتی در فوتبال ایران سال‌هاست که وجود دارد و بین تیم‌ها تبعیض قایل می‌شوند . تیم‌های ریشه‌داری نظیر ابومسلم ، پاس و برق شیراز نابود شدند و شاید می‌خواهند ملوان را نیز به این سرنوشت دچار کنند ؛ از فدراسیون جدید می‌خواهم عدالت را رعایت کند .

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با اشاره به وجود فساد گسترده در فوتبال بیان کرد : فساد در همه ی سطوح وجود دارد و به‌ویژه شرط‌بندی باعث شده فوتبال به قهقرا برود ؛ جلوی این فساد باید هر چه سریع‌تر گرفته شود . سال‌هاست این مشکلات را تکرار می‌کنیم ولی گوش شنوایی نیست ؛ ترجیح می‌دهم در کنفرانس‌های خبری شرکت نکرده و پس از مدت‌ها در کنفرانس خبری شرکت کردم .

وی با اشاره به فرصت سوزی مهاجمان ملوان در دیدارهای اخیر گفت : در تمرین کارهای تاکتیکی خوبی انجام می‌دهیم ولی عدم گلزنی چند دلیل مهم دارد ؛ شم گلزنی ، عدم فرار از قرارگرفتن در موقعیت گلزنی و زمین چمن مناسب در گلزنی تاثیر به سزایی دارند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه