رفتن به بالا
  • شنبه - 10 اسفند 1398 - 14:23
  • کد خبر : ۱۸۶۹۶
  • مشاهده :  88 بازدید
  • چاپ خبر : ملوان به دردسر افتاد

ملوان به دردسر افتاد

تیمِ ملوانِ بندرانزلی در دیدار با استقلالِ خوزستان دچارِ تخلفِ عجیبی شد و کمیته ی انضباطی این تیم را با جریمه مواجه می‌کند .

هفته ی بیست و ششم رقابت‌های لیگ یک آزادگان در شرایطی دیروز با برگزاری ۹ دیدار برگزار شد که در یکی از دیدارها اتفاق عجیبی از سوی بازیکنان یکی از تیم‌ها رخ داد .

در دیدار تیم‌های استقلال خوزستان با ملوان بندرانزلی ابتدا تیم شمالی پیش افتاد و در ادامه خوزستانی‌ها دو گل زدند . در نیمه ی دوم بازی توسط انزلی‌چی‌ها به تساوی کشیده شد اما این پایان کار نبود . دقیقه ی ۷۰ داور مسابقه ضربه ی پنالتی برای استقلال اعلام کرد و بازیکنان ملوان پس از آن که دیدند تلاش آن‌ها برای مردود دانستن پنالتی از سوی داور مسابقه به نتیجه نمی‌رسد ، به نشانه ی اعتراض از زمین خارج شدند و بازی نیمه‌تمام ماند .

کمیته ی انضباطی بدون شک برخورد لازم را با تیم ملوان بندرانزلی خواهد کرد و این تیم علاوه بر آن که ۳ بر صفر بازنده می‌شود ، با جرایم دیگری رو به رو خواهد شد که این موضوع می‌تواند امید این تیم برای بقا در لیگ یک آزادگان را تا حد زیادی از بین ببرد . ملوان با ۲۴ امتیاز در رتبه ی هفدهم جدول ۱۸ تیمی است و باید تلاش کند تا با کسب امتیاز از منطقه ی سقوط فرار کند .

 

"خبرگزاری آنا"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه