رفتن به بالا
  • شنبه - 10 اسفند 1398 - 14:35
  • کد خبر : ۱۸۶۹۸
  • مشاهده :  105 بازدید
  • چاپ خبر : احمدزاده : ملوان چه هیزم تری به شما فروخته است ؟

احمدزاده : ملوان چه هیزم تری به شما فروخته است ؟

سرمربی تیمِ فوتبالِ ملوانِ انزلی به شدت از فدراسیون فوتبال بابت ماجرای قضاوت داوران در لیگ یک انتقاد کرد .

محمد احمدزاده در خصوص نیمه تمام ماندن دیدار تیمش رو به روی استقلال خوزستان ، اظهار داشت : داور یک‌طرفه به سود استقلال خوزستان سوت می‌زد و دو پنالتی را برای آن ها گرفت و مشخص بود که می‌خواهند ۳ امتیاز را به تیم مقابل بدهند . در دو صحنه هیچ کدام پنالتی نبود و هر بار ما در بازی پیش می‌افتادیم برای آن ها پنالتی می‌گرفتند .

وی ادامه داد : این اولین بار نبود که این اتفاق برای ملوان افتاده است ، در بازی گذشته‌ مقابل خوشه طلایی هم گل آفساید را قبول کردند و سه امتیاز را از ما گرفتند . گفتیم در این بازی از زمین بیرون بیاییم راحت‌تر بتوانند امتیاز بگیرند . ما را از بین بردند . قبلاً هم کمیته ی داوران به خاطر پنالتی هایی که برای تیم ما نگرفته بودند ، عذرخواهی کرد . آن ها با چنین قضاوت هایی باعث سقوط تیم ما شدند و الان هم تصمیم دارند ملوان را به لیگ دو بفرستند . واقعاً چه از جانمان می‌خواهند ؟ از ملوان مظلوم‌تر تیمی وجود دارد ؟ چرا با این تیم این کار را می‌کنید ؟ من سوالم از فدراسیون این است که ملوان چه هیزم تری به شما فروخته است ؟

احمدزاده تاکید کرد : چندین سال است مشکلاتی با مسوولین سیاسی شهرمان داشتیم و آن را رفع کردیم و الان با فدراسیون مشکل داریم . هر بلایی می‌خواهند سر این تیم می‌آورند ، تیمی که تماماً فوتبالی است . از مالک ، مدیرعامل و مربی همه فوتبالی هستند . دیگر کارد به استخوان مان رسیده است .

وی تصریح کرد : من در این دیدار دیدم هر کاری کنم قرار است امتیاز را به آن ها بدهند ، بازیکنان استقلال خوزستان هم به پنالتی اعتقاد نداشتند . 

سرمربی تیم ملوان در خصوص بیرون آوردن تیمش از زمین و صحبت های رییس کمیته ی داوران ، عنوان کرد : وقتی کارد به استخوان برسد آدم هر کاری را می‌کند و حرفه‌یی بودن را کنار می‌گذارد ، اگر آقایان خودشان حرفه‌یی بودند ، فوتبال را به این وضع  نمی‌کشیدند ، من با این حرکت به آقایان فوتبال کثیف را نشان دادم . تا کی می‌خواهند سرشان را در برف کنند تا اشتباهات را نبینند ؟ فوتبال را نابود کردند . تاکید می‌کنم ؛ فوتبال را به بدجایی کشیدید و حالا صحبت از حرفه‌یی‌گری می‌کنید .

وی تصریح کرد : بروید فیلم‌های بازی ملوان و ۱۰ بازی آخرمان را ببینید و خجالت بکشید . هیچ کدام تان حاضر نیستید جواب دهید ، همه باید حرفه‌یی عمل کنند و فقط شما حرفه‌یی عمل نکنید . کجای کار شما حرفه‌یی است ؟ فدراسیون کجای کارش حرفه‌یی است ؟ هزاران نفر می‌گویند لیگ را تعطیل کنید و شما به آن ادامه می‌دهید ، این رفتار شما حرفه‌یی است ؟ همه ی اماکن ورزشی و تمام رشته‌های ورزشی تعطیل شده و فوتبال هنوز ادامه دارد ، این حرفه‌یی است ؟ 

احمدزاده در خصوص بازیکنانی که در تیمش مشکوک به بیماری کرونا بودند ، گفت : هر کسی در تیم من حتی یک عطسه کرد آن را به اردو نبردم . من فقط خواستم تیم‌ سالم بماند ، حتی اگر یک نفر مشکوک به این بیماری باشد ، او را به اردو نبردم تا تیم مشکلی برایش پیش نیاید . ما مربی دروازه‌بان‌مان را در اهواز به خاطر همین موضوع برگرداندیم . ۶ بازیکن ، پژمان نوری و مازیار زارع مریض بودند و آن ها را به اردو نبردم .

وی خاطر نشان کرد : این وضعیت تیم ما است و هر روز هم شرایط بدتر می‌شود و حالا به فدراسیون بگویید بازی‌هایش را برگزار کند . در ایتالیا یک نفر یک عطسه کرد ، لیگ را تعطیل کردند . در این جا با این همه مشکلات لیگ را تعطیل نمی‌کنند ، نباید همه چیز را با سیاست قاطی کرد . 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه