رفتن به بالا
  • جمعه - 23 اسفند 1398 - 12:34
  • کد خبر : ۱۸۷۳۶
  • مشاهده :  76 بازدید
  • چاپ خبر : آخرین وضعیتِ تیم‌های شمالیِ فوتبال ، در بحرانِ کرونا

آخرین وضعیتِ تیم‌های شمالیِ فوتبال ، در بحرانِ کرونا

تیم‌های شمالیِ حاضر در مسابقاتِ فوتبالِ لیگِ یک با توجه به شیوعِ ویروسِ کرونا در شمالِ کشور ، در وضعیتِ مطلوبی قرار دارند .

با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور ، شمال ایران در وضعیت نا به سامانی قرار دارد و منطقه ی گیلان و مازندران ، بیش از مناطق دیگر ، دچار این ویروس شده است .

این اتفاق موجب شد که در تیم‌های شمالی حاضر در رقابت‌های لیگ یک ، اخبار مختلفی مبنی بر مشکوک بودن ابتلای بازیکنان تیم های گیلانی به این ویروس منتشر شود .
باشگاه سپیدرود رشت ، یکی از این تیم‌ها بود که اخبار مختلفی درباره‌اش منتشر شد و حتی مدیرعامل این تیم گفته بود ؛ ۱۰ تن از بازیکنان این تیم مشکوک به کرونا هستند . طبق آخرین اطلاعات دریافت شده ، چند بازیکن سپیدرود که مشکوک به بیماری آنفولانزا شده بودند ،  بعد از دوره ی درمانی مشخص ، سلامتی خود را به دست‌ آورده‌اند . با این وجود تمرینات سپیدرود رشت ، تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شده است و بازیکنان غیربومی این تیم به شهرهای خودشان برگشته‌اند .
تیم ملوان بندرانزلی که شهرشان یکی از آمارهای بالای ابتلا به ویروس کرونا را داشته است ،‌ در حال حاضر در وضعیت قرنطینه به سر می‌برد . بازیکنان این تیم حدود ۱۲ روز است که در خانه‌های شان باقی مانده‌اند و از زمان شیوع این ویروس ، ۵ بازیکن ملوان حتی در موقعی که بازی‌های لیگ یک در جریان بود ، در خانه‌های شان قرنطینه بودند و همچنین دو مربی حاضر در کادرفنی این تیم مشکوک به بیماری بوده‌اند که در حال حاضر هیچ کدام از آن‌ها تست کرونای مثبتی نداشته‌اند .
تیم رایکای بابل که پیش‌تر اعلام کرده بود ۴ بازیکن و یکی از اعضای کادرفنی این تیم مشکوک به ویروس کرونا هستند ، با تست‌های پزشکی لازم ، مشخص شد که هیچ کدام از این افراد مبتلا به این ویروس نشده‌اند . قرار بوده است که تمرینات رایکا روز پنج‌شنبه از سر گرفته شود که با توجه به وضعیت قرمز در مازندران ،‌ تمرینات لغو و به روز ۵ فروردین موکول شده است .
تیم داماش گیلانیان نسبت به تیم‌های دیگر شمالی در وضعیت بهتری قرار دارد و تا به امروز اخباری مبنی بر ابتلای بازیکنان به ویروس کرونا نداشته‌اند . چند بازیکن این تیم دچار سرماخوردگی شده‌اند اما هیچ آماری مبنی بر مبتلا شدن این بازیکنان به ویروس کرونا ،‌ وجود ندارد . تمرینات داماش با توجه به برنامه‌های اعلام شده توسط سازمان لیگ ، یک روز در میان ، تا آغاز مسابقات پیگیری می‌شود .
"دی اسپورت"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه