رفتن به بالا
  • شنبه - 24 اسفند 1398 - 13:12
  • کد خبر : ۱۸۷۴۱
  • مشاهده :  52 بازدید
  • چاپ خبر : کمک‌های بهداشتیِ کریمی به گیلانی ها برای مقابله با کرونا

کمک‌های بهداشتیِ کریمی به گیلانی ها برای مقابله با کرونا

نخستین محموله ی کمک‌های جادوگرِ فوتبالِ آسیا برای بیمارستان‌های استانِ گیلان به شهرِ رشت رسید و در انبارِ دانشگاه علوم پزشکیِ گیلان تخلیه شد .

شیوع ویروس کرونا در گیلان هم‌زمان با سایر نقاط کشور باعث اختلال در زندگی عادی مردم شده و در این‌ بین زندگی برخی را بیش از سایرین تحت‌الشعاع قرار داده است ؛ از کارگران روزمزدی که به‌ناچار بیکار شده تا پزشکان و پرستارانی که با کمبود لوازم بهداشتی مواجه شدند .

محمدحسین قربانی با اشاره به حمایت سخاوتمندانه ی خیرین از همنوعان خود در گیلان اظهار کرد : شیوع گسترده ی ویروس کرونا باعث شده هم‌وطنان مان در اقصی نقاط کشور و همچنین در خارج از مرزهای ایران خواهان کمک به گیلان شوند .

وی با بیان این که ستاد هدایت کمک‌های مردمی جهت رفع بحران سلامت استان گیلان توسط چند تن از پزشکان برجسته ی گیلانی تشکیل‌شده است ، افزود : گیلانیان بسیاری از اقصی نقاط کشور و جهان با بنده تماس برقرار کرده و کمک‌های نقدی و غیرنقدی‌شان را به همنوعان خود در استان اهدا کرده و برخی از گیلانیان نظیر علی کریمی نیز آمادگی خود را برای اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی اعلام کردند .

نماینده ی تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان با تاکید بر تنظیم عادلانه ی کمک‌های مردمی در ستاد هدایت کمک‌های مردمی تصریح کرد : کمک‌های مردمی در ستاد هدایت کمک‌های مردمی بر اساس نیازسنجی‌ها بین مراکز درمانی استان گیلان به‌صورت عادلانه توزیع می‌شوند .

پیش‌ازاین مجتبی پوربخش مجری گیلانی شبکه ی تلویزیونی کشورمان خبر از تلاش علی کریمی و حضور در کوی و برزن‌های تهران برای تهیه ی لوازم حرفه‌یی پزشکى و بهداشتى نظیر ماسک N۹۵ ، گان ، عینک ، دستکش و مواد ضدعفونی خبر داد .

نخستین محموله ی کمک‌های علی کریمی برای بیمارستان‌های استان گیلان شامل ماسک ، دستکش ، گان و محلول ضدعفونی شامگاه جمعه به رشت رسید و در انبار دانشگاه علوم پزشکی گیلان تخلیه شد .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه