رفتن به بالا
  • شنبه - 2 فروردین 1399 - 14:32
  • کد خبر : ۱۸۷۸۲
  • مشاهده :  56 بازدید
  • چاپ خبر : ناراحتیِ بازیکنانِ داماش از بدقولیِ مسوولان (عکس)

ناراحتیِ بازیکنانِ داماش از بدقولیِ مسوولان (عکس)

بازیکنانِ داماشِ گیلان نسبت به بدقولیِ مسوولان این باشگاه واکنش نشان دادند .

بازیکنان باشگاه داماش گیلان در بین بازیکنان سایر باشگاه های لیگ یکی جزو معدود بازیکنانی هستند که تا به حال دریافتی کم تری داشته اند .

بازیکنان این تیم از اوایل فصل تا پایان سال ۹۸ فقط ۵% دریافتی داشته اند که همین موضوع سبب شده است آن ها چند بار دست به اعتصاب بزنند و در دیدار برابر تیم هایی مثل مس کرمان حاضر به بازی نشوند .

پس از لغو رقابت های لیگ یک باشگاه های کشور و به دنبال آن تعطیلی تمرینات تیم ها تا اطلاع ثانوی به دلیل شیوع بیماری ویروس کرونا بازیکنان غیربومی داماش نیز مجبور به بازگشت به خانه های شان شدند اما در این بین ظاهراً مسوولان این باشگاه به دلیل نزدیکی به عید نوروز و سال جدید قبل از تعطیلی تمرینات قول پرداخت بخشی از مبلغ قراردادها را قبل از فرارسیدن سال جدید به بازیکنان می دهند که گویا قول مسوولان باشگاه داماش تا شب عید عملیاتی نمی شود و بازیکنان این تیم نیز نسبت به بدقولی مسوولان این تیم به شدت ناراحت شده و با انتشار استوری های مشترک در صفحه ی اجنماعی اینستاگرام خود نسبت به بدقولی مسوولان این باشگاه واکنش نشان دادند .
با این حال باشگاه های گیلانی چون سپیدرود ؛ داماش و ملوان از فصول گذشته به شدت در تنگنای مالی قرار دارند و هر ساله این سه باشکاه ریشه دار و قدیمی شمال کشور با مشکلات بزرگی مواجه می شوند .
ناراحتی بازیکنان داماش از بدقولی مسئولان (عکس)
ناراحتی بازیکنان داماش از بدقولی مسئولان (عکس)
"دی اسپورت"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه