رفتن به بالا
  • یکشنبه - 10 فروردین 1399 - 19:22
  • کد خبر : ۱۸۸۱۵
  • مشاهده :  75 بازدید
  • چاپ خبر : پیشنهادِ مسِ کرمان برای مسابقاتِ لیگ
لیگ را نیمه تمام نگذارید ؛

پیشنهادِ مسِ کرمان برای مسابقاتِ لیگ

باشگاه مسِ کرمان معتقد است ، انجام شدن بازی های باقی مانده ی لیگ های مختلف فوتبال ایران ، بهترین راه است و تنشِ زیادی هم ایجاد نمی کند .

رقابت های لیگ یک در شرایطی در پایان هفته ی ٢۶ ام به دلیل شیوع ویروس کرونا مانند سایر لیگ های مختلف ایران و جهان به حالت تعلیق درآمده که مس رفسنجان با ۵٣ امتیاز صدرنشین است و مس کرمان با ۴۶ امتیاز رتبه ی دوم را در اختیار دارد .

مس کرمان که سابقه ی حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را هم دارد ، پس از سال ها در فصل جاری لیگ یک با مجتبی حسینی شانس زیادی برای صعود دارد و دوست ندارد زحمات صرف شده و منابع مالی یی که هزینه کرده را با سناریوهایی که این روزها نقل محافل فوتبالی است ، بر باد رفته ببیند .

در مورد سرنوشت مسابقات فوتبال در کشورهای مختلف دنیا ، شایعات و گمانه زنی های زیادی وجود دارد و به نظر می رسد که فدراسیون جهانی فوتبال فیفا بهترین مرجع برای تصمیمی گیری در این خصوص باشد ، تا تصمیمِ گرفته شده کم ترین حواشی را نیز به بار بیاورد .  

در این میان باشگاه مس کرمان نظر خود را در خصوص ادامه ی مسابقات لیگ ، روی خروجی سایت خود قرار داده است و معتقد است که ادامه ی مسابقات بهترین تصمیم ممکن خواهد بود و فقط باید در رابطه با برنامه ی زمانبندی آن جمع بندی صورت بگیرد .

روابط عمومی باشگاه مس کرمان در این زمینه این طور نوشته است : « اگر فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با درنظر گرفتن این که برای مثال مسابقات فصل آینده را از اواخر مهر ماه با برنامه ریزی دقیق و بدون تعطیلی های عجیب و غریبی که در فوتبال ایران باب است ، طرح ریزی کند ، می توانند مسابقات فوتبال کشور را در این فصل با حفظ فاصله ی زمانی پایان و آغاز لیگ امسال و فصل بعد ، تا اواخر خرداد و حتی دهه ی اول تیر ماه به اتمام برساند ، بدون آن که تیم ها نیز در معرض فشار عجیب و غریب برگزاری بازی قرار بگیرند . »

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه