رفتن به بالا
  • سه شنبه - 12 فروردین 1399 - 12:56
  • کد خبر : ۱۸۸۲۱
  • مشاهده :  68 بازدید
  • چاپ خبر : نوری : باشگاه ملوان وارثِ حجمِ انبوهی از بدهی ها است

نوری : باشگاه ملوان وارثِ حجمِ انبوهی از بدهی ها است

پژمان نوری در رابطه با ضرب الاجل فیفا در موردِ پرونده ی سرگیی پاشنکو و نگرانی به وجود آمده نزدِ هوادارانِ ملوان گفت : تمامِ تلاش مان را برای رفع نگرانیِ هواداران انجام می دهیم .

به گزارش “سپید نیوز” از روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ پژمان نوری درباره ی ضرب الاجل فیفا در مورد پرونده ی سرگیی پاشنکو و نگرانی به وجود آمده نزد هواداران ملوان گفت : باشگاه ملوان وارث حجم انبوهی از بدهی ها است . بازیکنان و مربیان بسیاری که سال های گذشته حتی بعضاً بدون این که ثمربخشی خاصی برای باشگاه ملوان داشته باشند ، قراردادهای سنگین مالی امضا کرده اند و به علت عدم دریافت مطالبات شان دست به شکایت به کمیته ی انضباطی فدراسیون فوتبال و یا فیفا زده اند .

مدیرعامل ملوان در ادامه افزود : در مورد پرونده ی سرگیی پاشنکو که اتفاقاً از بازیکنان تاثیرگذار و با اخلاق ما بوده هم وضعیت همین طور است . ایشان علیرغم این که مایل به توافق با باشگاه برای دریافت مطالباتش بود ، در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ ناچار به شکایت از باشگاه شد و اکنون با نامه ی ابلاغ شده از طرف فیفا که در تعطیلات نوروز به دست ما رسیده ، کم تر از یک ماه فرصت داریم تا با وکلای وی به توافق برسیم . با این وجود علیرغم همه ی تنگناهای مالی باشگاه که هواداران به آن واقف هستند ، سعی داریم ضمن تلاش برای تهیه ی مبلغ مورد نیاز ، با بررسی پرونده های مالی و کمک گرفتن از مدیران وقت و همچنین با پیگیری های وکیل باشگاه آقای سهیل اصغرزاده رضایت پاشنکو را جلب کنیم تا خطری از این بابت باشگاه ملوان را تهدید نکند .

پژمان نوری در خاتمه یادآور شد : با این حال پرونده های دیگری که بابت شکایت بازیکنان و مربیان سابق در کمیته های انضباطی فدراسیون و فیفا علیه باشگاه ملوان در جریان است و منجر به صدور رای شده یا در آینده ی نزدیک خواهد شد ، کماکان باعث نگرانی ماست و باید جدی گرفته شود .

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه