رفتن به بالا
  • یکشنبه - 31 فروردین 1399 - 20:29
  • کد خبر : ۱۸۸۹۸
  • مشاهده :  59 بازدید
  • چاپ خبر : پژمان نوری : ما هم باید بتوانیم از اسکوچیچ حق رشد بگیریم

پژمان نوری : ما هم باید بتوانیم از اسکوچیچ حق رشد بگیریم

مالکِ باشگاه ملوان می گوید ، جلسه یی که در فدراسیونِ فوتبال برگزار کرد باعثِ افزایشِ آگاهی او در موردِ قراردادِ بازیکنان خارجی شد .

پژمان نوری در پایان جلسه در فدراسیون فوتبال گفت : جلسه ی خوبی بود ، مخصوصاً برای ما که دو پرونده ی خارجی داریم و باید به تعهدات در مورد پاشنکو و اسکوچیچ عمل کنیم . در این جلسه آموزش دیدیم که چه قوانین در مورد دفاع از حقوق باشگاه در مورد پرونده های خارجی وجود دارد .

او در مورد کسر قرارداد بازیکنان فوتبال گفت : بازیکنان ملوان قراردادشان پایین است و تا همین جا هم زحمت کشیده اند . همین که ما بتوانیم پول های شان را پرداخت کنیم ، اتفاق مثبتی است و تلاش می کنیم این اتفاق بیفتد .

مالک ملوان در مورد قرارداد اسکوچیچ و شکایت او می گوید : ایشان شکایت کرده اند و پول شان را می خواهند ولی همان طور که از بازیکنان حق رشد می گیرند و این اتفاق رایجی است ، ما هم باید بتوانیم از او حق رشد بگیریم چون اسکوچیچ در ملوان به فوتبال ایران معرفی شد و توانست به سرمربی گری تیم ملی برسد .

نوری در مورد تعطیلی لیگ و زمان شروع آن هم گفت : فکر می کنم تعطیلی لیگ اتفاق درستی بود ، چون باید سلامت بازیکنان و هواداران حفظ می شد اما شروع دوباره ی آن انگیزه ی بازیکنان را کم می کند ، چون آن ها باید برای ٨ هفته بدنسازی کنند . امیدوارم در این باره تصمیم درستی گرفته شود .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه