رفتن به بالا
  • دوشنبه - 1 اردیبهشت 1399 - 13:44
  • کد خبر : ۱۸۹۰۲
  • مشاهده :  42 بازدید
  • چاپ خبر : اسکوچیچ : سرِ قولم به مردمِ ایران برای صعود به جامِ جهانی هستم

اسکوچیچ : سرِ قولم به مردمِ ایران برای صعود به جامِ جهانی هستم

سرمربیِ تیمِ ملیِ ایران عنوان کرد ، به وعده اش برای رساندنِ تیمِ ملی به جامِ جهانی ۲۰۲۲ عمل می کند .

درگان اسکوچیچ ، سرمربی کنونی تیم ملی ایران درباره ی شانس صعودش به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهاراتی انجام داد .

 مربیان کروات در ایران از احترام زیادی برخوردار هستند . این ادعای ما حضور مربیان متعدد کروات در راس کادرفنی تیم ملی ایران ثابت می کند . اکنون اسکوچیچ پنجمین مربی کروات تاریخ تیم ملی ایران است .

اسکوچیچ ، مربی سابق تیم رجیکا کرواسی و بسیاری از تیم های عربی و بعد از ۷ سال مربی گری در ایران ، فوریه ی گذشته (بهمن ۹۹) بعد از دو شکست تلخ ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ هدایت این تیم را برعهده گرفت . ایران اکنون در مرحله ی گروهی انتخابی با ۶ امتیاز در رده ی سوم جدول قرار دارد . عراق و بحرین بالاتر از ایران قرار دارند .

ایران یکی از موفق ترین تیم های آسیا است و حضور منظم این تیم در رقابت های بین المللی نشان دهنده ی این واقعیت است . ایرانی ها در ۵ جام جهانی حضور پیدا کردند و آخرین بار در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بود که نتوانستند از گروه پرتغال ، اسپانیا و مراکش بالا بروند .

اسکوچیچ درباره ی هدایت تیم ملی ایران ، گفت : مربی گری در تیم ملی ایران افتخار بزرگی برایم است . من به ۸۰ میلیون هوادار ایرانی متعهد هستم . در شرایط بدی قرار داریم اما به هیچ وجه احساس ناامیدی نمی کنیم . ۳ بازی خانگی از ۴ بازی باقی مانده با حضور هواداران خود داریم .

وی افزود : تیم خوبی هستیم و ایران از ۷ سال گذشته تاکنون بسیار بهتر شده است ، خوش بین هستم . به ایرانی ها وعده دادم که تیم ملی کشورشان را به جام جهانی می برم به همین خاطر سر قولم هستم و تمام توانم را برایش می گذارم .

"خبرگزاری فارس"(به نقل از سایت «سپورت نت» کرواسی)

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه