رفتن به بالا
  • جمعه - 5 اردیبهشت 1399 - 14:44
  • کد خبر : ۱۸۹۱۷
  • مشاهده :  101 بازدید
  • چاپ خبر : پژمان نوری : پرونده ی پاشنکو هنوز مختومه نشده !

پژمان نوری : پرونده ی پاشنکو هنوز مختومه نشده !

پژمان نوری : در حال حاضر به دلیلِ تفاوتِ قیمتِ ارزِ دولتی و آزاد ، بین ما و وکیلِ آقای پاشنکو اختلافِ نظری وجود دارد که باعث شده این پرونده هنوز مختومه نشود .

به گزارش “سپید نیوز” از روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ گفت و گوی پیش رو با پژمان نوری به بهانه ی تهیه و پرداخت مطالبات سرگیی پاشنکو ، سنگربان پیشین ملوان از طرف مدیران جوان باشگاه انجام شد که توانست موقتاً موجبات رفع خطر کسرامتیاز و سقوط به دسته ی پایین تر را از سر ملوان دور کند .
مشروح این گفت و گو را در زیر می خوانید :
پژمان نوری در ابتدای این گفت و شنود در خصوص پرداخت بدهی پاشنکو توسط باشگاه گفت : همان طور که می دانید این پرونده مربوط به ۴ سال پیش بود که با کم توجهی مدیران و مسوولین وقت منجر به صدور رای علیه ملوان شده بود . در واقع ما فرصت هیچ گونه واکنش و اعتراضی نداشتیم و ناچار شدیم با کمک دوستان مان که جا دارد از زحمات همگی آن ها در بررسی و پیگیری این پرونده تشکر کنم ؛ در فرصت کوتاهی که داشتیم حدود ۴۰۰ میلیون تومان را تهیه و پرداخت کنیم . اما در حال حاضر به دلیل تفاوت قیمت ارز دولتی و آزاد ، بین ما و وکیل آقای پاشنکو اختلاف نظری وجود دارد که باعث شده این پرونده هنوز مختومه نشود . با این حال با تمام توان پیگیر حل این مشکل هستیم .
وی در خصوص مشکلات مالی باشگاه افزود : اول باید به این نکته اشاره کنم که با لطف خدا و با تلاش و همت تعدادی از شخصیت های شهر و دوستداران ملوان ، از شرایط بحرانی و فاجعه بار ابتدای فصل گذر کرده ایم . به عبارت دیگر اگر ملوان را با ملوانِ به ویژه در یکی دو سال اخیر مقایسه کنیم ؛ می توان گفت ، شرایط مان بهتر شده است . اما اگر خودمان را با تیم های متوسط از نظر بنیه ی مالی در همین لیگ یک مقایسه کنیم ، باید بگویم که به علت در اختیار نداشتن منابع مالی پایدار مشکلات مالی ملوان کماکان پابرجاست . همین جا از فرصت استفاده می کنم و از تمامی نفرات کادر اداری ، آکادمی ، تیم های پایه و … که فصل گذشته با دریافتی تقریباً صفر صبوری کردند و این فصل نیز مراعات ما را نموده و با تعدیل قراردادهای شان به ما در پرداخت تعهدات باشگاه یاری رساندند ، تشکر می کنم .
مدیر باشگاه ملوان بندرانزلی در ادامه در ارتباط با تعهدات و بدهی های باشگاه گفت : خوشبختانه در حال حاضر ۸۰ درصد تعهدات مان به کادر تیم های پایه ، بخشی از قراردادهای بازیکنان و کادرفنی تیم بانوان و قسمت عمده ی قرارداد مجموعه ی تیم بزرگسالان ملوان را پرداخت کرده ایم . ضمناً در این مدت توانستیم ۱۸ میلیارد ریال از بدهی های سالیان گذشته باشگاه به بازیکنان سابق مان را هم تسویه کنیم ، هرچند که هنوز مبلغ بسیار زیادی به بازیکنان داخلی و مبلغ قابل توجهی هم به آقای اسکوچیچ به صورت دلاری بدهکاریم .
نوری در مورد شایبه هایی که پس از مصاحبه ی وی با رسانه ها در خصوص حق رشد دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران به وجود آمده ، اظهار داشت : هم در جلسه یی که در فدراسیون داشتیم و هم پس از آن که با رسانه ها مصاحبه کردم ، مزاحی در این مورد داشتم . البته منظورم این بود که آقای اسکوچیچ – در کنار توانایی های فنی و شخصیتی خودشان – با توجه به نقشی که ملوان در مسیر موفقیت حرفه یی شان در فوتبال ایران داشته و علاقه ی قلبی شان به ملوان و مردم انزلی ، در این شرایط دشوار باشگاه ملوان تا سر حد ممکن با ما تعامل داشته باشند تا بتوانیم به ادامه ی فعالیت حرفه یی باشگاه مان امیدوار باشیم .
وی در مورد الزاماتی که برای گرفتن پروانه ی باشگاهداری حرفه یی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مطرح شده ، گفت : قصد ندارم در این شرایط صحبت های ناامیدکننده مطرح کنم اما با توجه به وضعیت باشگاه ملوان از نظر مالی و ساختاری ، رسیدن به الزامات مدنظر کنفدراسیون فوتبال آسیا در فرصت کوتاهی که در اختیار داریم بسیار سخت به نظر می رسد و عزم و حمایت همه جانبه ی همه ی دوستداران ملوان و مسوولان را طلب می کند .
پژمان نوری در خصوص این که بعد از اعلام عدم دخالت باشگاه ملوان در انتخابات مجلس ، آیا این اظهار نظر شما آشتی با سیاسیون تلقی می شود ، ادامه داد : ما هیچ وقت با مسوولین شهرمان مشکل شخصی نداشته و قهر نبوده ایم و معتقد بوده و هستیم ملوان به عنوان مهم ترین هنجار اجتماعی شهر و منطقه باید مورد حمایت همه ی اقشار از جمله مسوولین قرار بگیرد . با این وجود در گذشته بارها شاهد بودیم مرز میان حمایت و دخالت از میان می رفت و ملوان به میدانی جهت منازعات سیاسی افراد و جناح ها تبدیل می شد که متاسفانه تاثیر این گونه رفتارها را در وضعیت فعلی ملوان شاهد هستیم . در حال حاضر بسیار امیدواریم با تغییراتی که در راس هرم مسوولین سیاسی شهرستان اتفاق افتاده است ، این بار شاهد هم افزایی همه ی علاقه مندان به ملوان جهت اعتلای جایگاه این باشگاه اصیل و پرافتخار باشیم .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه