رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 اردیبهشت 1399 - 20:28
  • کد خبر : ۱۸۹۴۴
  • مشاهده :  33 بازدید
  • چاپ خبر : رسمی : استادیوم ها این هفته بازگشایی می‌شوند

رسمی : استادیوم ها این هفته بازگشایی می‌شوند

با اعلامِ حسن روحانی رییسِ دولت ، اماکن ورزشی با ضوابطِ خاص از این هفته بازگشایی خواهند شد .

در نشستی که (روز گذشته) ستاد ملی مبارزه با کرونا داشتند ، رییس جمهور موضع دولت درباره ی آغاز به کار اماکن ورزشی را اعلام کرد که طبق آن اماکن ورزشی بدون تجمع می‌توانند از این هفته بازگشایی شوند . این در حالی است که البته حسن روحانی تاکید کرد که نباید در استادیوم ها تجمع انجام شود و در واقع مسابقات و تمرینات بدون تماشاگر خواهند بود .

رییس جمهور حسن روحانی در این باره گفت : برخی از صنوفی که ممنوع بودند حتی در بخش های قرمز نیز بازگشایی می‌شوند ؛ مثل آرایشگاه ها ، برخی از ورزشگاه ها و مراکز کشوری البته در حدی که تجمع نباشد . وزارت کشور و بهداشت درمان این را اعلام می‌کند . بازگشایی ما خیلی با آرامش و پلکانی خواهد بود اما در عین حال از یاد هم نمی بریم کرونا همچنان هست و ممکن است یک روزی با اوج هم رو به رو شود . برای آن اوج باید از امروز فکر کنیم ، هم از لحاظ تجهیزات و امکان و هم کالای اساسی ؛ این دو اگر در کشور آماده باشد ، مردم نگرانی ندارند.

با این صحبت ها باید دید بخش ورزشی ستاد کرونا چه تصمیمی درباره ی آغاز تمرینات تیم های حرفه یی فوتبال خواهندگرفت و به طبع آن سازمان لیگ چه تصمیمی را درباره ی آغاز لیگ اتخاذ خواهدکرد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه