رفتن به بالا
  • دوشنبه - 15 اردیبهشت 1399 - 20:51
  • کد خبر : ۱۸۹۴۶
  • مشاهده :  38 بازدید
  • چاپ خبر : مجوزِ برگزاریِ لیگِ برتر صادر نشد

مجوزِ برگزاریِ لیگِ برتر صادر نشد

در جلسه ی ستادِ مبارزه با کرونا با وزیرِ ورزش حاضران برای صدورِ مجوزِ شروعِ تمریناتِ تیم‌های فوتبال به نتیجه نرسیدند .

اعضای ستاد مقابله با کرونا در ورزش بعد از جلسه‌یی که صبح امروز برگزار کردند ، از ساعت ۱۵ به دیدار مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان رفتند تا نظرات او و معاونینش را نیز درباره ی از سرگیری فعالیت‌ها و اماکن ورزشی بگیرند .

در این جلسه درباره ی مسایل مختلفی بحث و تبادل نظر شد که مهم‌ترین آن‌ها پیرامون ادامه ی لیگ برتر فوتبال بود . از آن‌جایی که ستاد مبارزه با کرونا در ورزش هم نظر مساعدی روی شروع تمرینات تیم‌های لیگ برتری و در نهایت مسابقات فوتبال نداشت ، در جلسه با وزیر ورزش نیز تصمیم جدیدی درباره ی شروع رقابت‌های فوتبال گرفته نشد تا ادامه ی مسابقات لیگ همچنان به تعویق بیفتد .

قرار است طی روزهای آینده بار دیگر ستاد مبارزه با کرونا جلسه‌یی را تشکیل بدهد تا درباره ی موضوعات مربوط به لیگ برتر فوتبال و احتمال بازگشایی دوباره ی این رقابت‌ها تصمیم گیری کند . اما چیزی که مسلم است تیم‌های لیگ برتری همچنان حق شروع تمرینات را ندارند و با این تفاسیر ادامه ی رقابت‌ها از اوایل خردادماه نیز امکان‌پذیر نیست .

البته قرار است ، روز ۲۰ اردیبهشت‌ماه جلسه ی دیگری با حضور اعضای ستاد کرونا در ورزش برگزار شود تا با بررسی همه ی جوانب درباره ی گستردگی ویروس کرونا بار دیگر درباره ی برگزاری یا ادامه ی تعطیلی مسابقات فوتبال تصمیم گرفته شود .

مسعود سلطانی‌فر ، وزیر ورزش و جوانان در پایان جلسه با ستاد مبارزه با کرونا با بیان این که تصمیم گیری پیرامون رقابت‌های ورزشی از جمله لیگ برتر فوتبال فعلاً امکانپذیر نیست ، تصریح کرد : در خصوص فوتبال به صورت ویژه با دکتر نمکی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی مفصل صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم که این امکان در حال حاضر وجود ندارد که زمان شروع لیگ برتر را اعلام کنیم و تصمیم گیری در این خصوص به زمان بین ٢٠ تا ٢۵ اردیبهشت ماه موکول می‌شود و هیچ مسوولی در شرایط کنونی با توجه به وضعیت غیرقابل پیش بینی ویروس کرونا ، نمی‌تواند زمان آغاز مسابقات را اعلام کند .

"خبرآنلاین به نقل از ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه