رفتن به بالا
  • شنبه - 20 اردیبهشت 1399 - 20:41
  • کد خبر : ۱۸۹۵۳
  • مشاهده :  62 بازدید
  • چاپ خبر : میرزازاد : در ملوان بازی کردم اما هوادارانِ نساجی بی‌نظیر هستند

میرزازاد : در ملوان بازی کردم اما هوادارانِ نساجی بی‌نظیر هستند

گلرِ تیمِ فوتبالِ نساجی گفت : من از کودکی در ملوان بازی کردم که همیشه پُر از هوادار متعصب بوده اما قایمشهری‌ها واقعاً بی‌نظیر هستند .

نیما میرزازاد در خصوص چه گونگی گذراندن روزهای قرنطینه اظهار داشت : واقعاً در روزهای کرونایی به ‌شدت دلم برای فوتبال تنگ‌ شده ، مخصوصاً این که حدوداً سه ماهی است که پا به توپ نشده‌ایم اما با تدابیر کادرفنی راس ساعت مشخصی با استفاده از اپلیکیشن ، تمریناتی که از قبل برنامه‌ریزی شده را انجام می‌دهیم اما فکر می‌کنم این تمرینات کافی نباشد برای ادامه ی فصل ؛ چون مهم‌ترین کاری که در این روزها انجام می‌دهیم حفظ آمادگی جسمانی است . به هر حال امیدوارم هر تصمیمی که مسوولان امر می‌گیرند ، اول سلامتی بازیکنان و ‌عوامل درنظر گرفته شود و دوم این که به نفع فوتبال کشور باشد . ضمن این که امیدواریم هر چه سریع‌تر این تصمیم گرفته شود تا از این بلاتکلیفی رهایی پیدا کنیم .

به هر حال اگر قرار باشد لیگ‌ تعطیل شود ، باید یک تصمیم اساسی بگیرند ، برای ما هم فرقی نمی‌کند ، خدا را شکر حال تیم ما آن قدر خوب است که اگر تصمیم به ادامه ی بازی‌های لیگ بگیرند ، با تمام توان به میدان می‌رویم تا بتوانیم جایگاه‌مان را ارتقا دهیم .

وی در رابطه با کادرفنی جدید و سابق نساجی در فصل جاری افزود : ابتدا از آقای مهاجری عزیز تشکر می‌کنم که زحمات بسیاری کشیدند و قدردان‌شان هستم ، امیدوارم سلامتی‌شان را زودتر به‌دست بیاورند . با حضور آقای فکری هم که در اولین بازی ۳ امتیاز‌ را کسب کردیم و شرایط تیم بسیار خوب شد اما شرایط امروز کشور باعث شد جلوی پیشرفت‌مان را ‌بگیرد . کادری که حاج محمود دارد ، فکر نمی‌کنم تیمی در لیگ برتر داشته باشد ، همه از بهترین‌های ایران و باتجربه هستند .

گلر جوان تیم نساجی درباره ی حضور مجدد علی امیری به ‌عنوان مدیرعامل و مالکیت رضا حدادیان در نساجی گفت : آقای امیری به نظر من فوتبالی‌ترین و بهترین مدیرعامل ایران است و کارنامه ی ایشان گویای همه چیز است و همان‌طور که همه می‌دانید تیم نساجی با درایت او بعد از ۲۴ سال به لیگ‌برتر آمد . جا دارد از آقای حدادیان هم تشکری داشته باشم که در این شرایط بد اقتصادی کشور مثل پدر بالای سر تیم حضور دارند تا شرایط مطلوبی را ایجاد کنند تا بازیکنان و همه ی عوامل تیم بدون دغدغه به بالا بردن پرچم نساجی فکر کنند . از زمانی که آقای حدادیان به نساجی آمده از نظر امکانات سخت‌افزاری تیم به شرایط خیلی خوبی رسید .

میرزازاد نظرش در خصوص بازی در استادیوم شهید وطنی قایم‌شهر و در میان هواداران پرشور نساجی را چنین عنوان کرد : من از کودکی در تیمی (ملوان) بازی کردم که همیشه پر از هوادار متعصب بوده اما قایم شهری‌ها واقعاً بی‌نظیرند ، فارغ از هر نتیجه‌یی و همانند تیفوسی‌ها تیم‌شان را تشویق می‌کنند و این یعنی معنی کامل عاشقی . عاشق بازی کردن در این جو‌ هستم .

وی در ادامه در خصوص روند حضورش در نساجی اضافه کرد : زمانی که آقای نکونام در لیگ یک سرمربی بود ، من مقابل تیم‌شان بازی کردم و عملکرد خوبی در آن بازی از خودم به‌جا گذاشتم . بعداً زمانی که نساجی با هدایت ایشان به لیگ برتر رسید ، از من خواست تا به نساجی بیایم ، علی‌رغم چند پیشنهاد خوب ، با دل و تمام وجودم نساجی را انتخاب کردم و از این انتخابم کاملاً راضی‌ام .

گلر جوان نساجی شیرین‌ترین خاطره ی حضورش در نساجی را چنین عنوان کرد : در این دو سالی که در نساجی هستم ، روزهای خوب و خوشی را تجربه کرم اما به‌عنوان شیرین‌ترین لحظه در تیم نساجی ، بازی کردن برای این تیم پرقدمت و ریشه‌دار است .

میرزازاد در خصوص هاروت آبراهامیان مربی گلرها ، علیرضا حقیقی دروازه‌بان اول ، محمدامین رضایی و حسین خطیر دیگر گلرهای جوان نساجی گفت : آقای هاروت یکی از مربی‌های باسابقه در چند دهه ی اخیر لیگ ایران است که تجربه ی بالایی دارد و روزبه‌روز در کنار ایشان چیزهای جدیدی یاد می‌گیریم . همه ی ما ۴ گلر تلاش می‌کنیم تا با افتخار درون دروازه ی نساجی قرار بگیریم و بین ما رقابت زیادی وجود دارد ، حقیقی یکی از با تجربه‌ها است و به‌عنوان بزرگ‌تر چیزهای زیادی از او‌ یاد می‌گیریم و همواره در کنار رضایی و خطیر به‌دنبال بسته نگه داشتن دروازه ی نساجی هستیم .

 

"خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه