رفتن به بالا
  • سه شنبه - 23 اردیبهشت 1399 - 20:50
  • کد خبر : ۱۸۹۷۱
  • مشاهده :  141 بازدید
  • چاپ خبر : امضای قراردادِ همکاری باشگاه ملوانِ بندرانزلی با دو شرکتِ فعال در زمینه ی خدماتِ الکترونیک

امضای قراردادِ همکاری باشگاه ملوانِ بندرانزلی با دو شرکتِ فعال در زمینه ی خدماتِ الکترونیک

باشگاه ملوان بندرانزلی در راستای استفاده ی هرچه بیشتر از پتانسیل های هوادارانش در سراسر کشور در حوزه ی پِیمنت و پرداخت الکترونیک با دو شرکت فعال در این زمینه ، تفاهم نامه ی همکاری سه جانبه امضا کرد .

به گزارش “سپید نیوز” از روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ در راستای استفاده ی هرچه بیشتر باشگاه ملوان بندرانزلی از پتانسیل های هواداران به ویژه اصناف و کسبه ی محترم ملوانی در سراسر کشور در حوزه ی پِیمنت و پرداخت الکترونیک ، ظهر دیروز طی یک مراسم رسمی و با حضور نمایندگان باشگاه ملوان بندرانزلی و شرکت های پارس فرناک و ایران کیش ، تفاهم نامه ی همکاری سه جانبه در محل دفتر ایران کیش در تهران ، به امضا رسید .

در گام نخست این قرارداد که به زودی عملیاتی می شود ؛ باشگاه ملوان از محل تراکنش های انجام شده توسط پایانه های فروش (POS) و همچنین درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) تحت اَپ ، منتفع خواهد شد .

جزییات فنی این قرارداد و مراحل عملیاتی شدن آن به زودی به اطلاع هواداران ملوان در سراسر کشور خواهد رسید .

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “امضای قراردادِ همکاری باشگاه ملوانِ بندرانزلی با دو شرکتِ فعال در زمینه ی خدماتِ الکترونیک”

  • باسلام ، حرکت خوب و رو به جلویی است ولی از آن جا که مردم به واسطه ها کم تر اعتماد می کنند ، شاید بهتر می شد باشگاه ملوان مستقیم و بدون واسطه یک سیستم الکترونیکی برای تعامل و برخورداری از حمایت های هواداران سراسر کشور راه اندازی می کرد تا صد در صد منافع حاصله نصیب باشگاه می شد .

ارسال دیدگاه