رفتن به بالا
  • یکشنبه - 28 اردیبهشت 1399 - 19:49
  • کد خبر : ۱۸۹۸۱
  • مشاهده :  68 بازدید
  • چاپ خبر : امضایِ قراردادِ همکاریِ باشگاه سپیدرود با کارگزارِ ملوان !

امضایِ قراردادِ همکاریِ باشگاه سپیدرود با کارگزارِ ملوان !

در جلسه ی اجراییِ قراردادِ همکاریِ ایجادِ باشگاه هواداری سپیدرود با پارس فرناک شریکِ تجاری کارتِ اعتباریِ ایران کیش ، طرفین بر لزومِ تزریقِ منابعِ مالی در کوتاه مدت به این باشگاه تاکید و توافق کردند .

جلسه ی اجرایی قرارداد باشگاه سپیدرود با حضور کیومرث بیات مالک و افشین ناظمی مدیرعامل سپیدرود با مهندس میرصادقی مالک هولدینگ پارس و عضو هیات مدیره ی شرکت پارس فرناک ، شریک تجاری کارت اعتباری ایران کیش ، دکتر ثابت قدم شهردار اسبق رشت و وحید فدایی برگزار شد .

در ابتدای جلسه کیومرث بیات مالک باشگاه سپیدرود رشت ضمن ابراز خشنودی از انعقاد این قرارداد جهت درآمدزایی پایدار باشگاه سپیدرود ، بزرگ ترین مشکل حال حاضر سپیدرود را مسایل مالی دانست و ابراز امیدواری کرد که هر چه زودتر با تامین منابع مالی ، آرامش به هواداران ، کادرفنی و بازیکنان باز گردد .

بیات تبلیغات را در خصوص این قرارداد در دو حوزه ارزیابی کرد و اظهار داشت : در حوزه ی دستگاه پوز شاید تبلیغات محدود باشد اما در بخش اسپانسرینگ ما هیچ نوع محدودیت از این نظر نخواهیم داشت و سپیدرود در قلب و روح مردم گیلان جاری و گسترده است .

در ادامه میرصادقی مالک هولدینگ پارس نیز اظهار داشت : اگر سپیدرود تاکنون توانسته است به حیات خود ادامه دهد ، مرهون و مدیون سرمایه ی اجتماعی این تیم است و نشان می دهد که این تیم تا چه حد در روح و جان مردم رشت ریشه دارد و پیشکسوتان و هواداران ، زنجیره ی توسعه و حفظ این سرمایه بوده اند .

شریک تجاری کارت اعتباری ایران کیش با طرح این پرسش که آیا تاکنون از سرمایه ی اجتماعی در باشگاهی چون سپیدرود به درستی استفاده شده است ، گفت : ایجاد و تقویت نهادهای اجتماعی یکی از راه‌حل های ساختاری برای افزایش سرمایه ی اجتماعی در استان است و سپیدرود می‌تواند موجب افزایش سرمایه ی اجتماعی دراستان شود .

عضو هیات مدیره ی شرکت پارس فرناک تصریح کرد : معتقدم ، تربیت نیروی انسانی و کسب عناوین قهرمانی ، بدون توجه به رعایت و حفظ ارزش‌های اخلاقی و اعتقادی مزیتی ندارد و از سویی باید سیستم اقتصادی و مالی باشگاه به شبکه ی عظیم هواداران و دوستداران سپیدرود متصل شود و تغذیه ی مالی سپیدرود از یک مجرای مردمی ، علاقه مند ، سازماندهی شده و مطمئن انجام پذیرد .

وی با اعلام این که انتظار داریم سرمایه گذاری و برنامه های اقتصادی باشگاه سپیدرود مورد حمایت هواداران و مسوولان قرار گیرد ، ابراز داشت : توجه به سرمایه ی اجتماعی سپیدرود تا کنون مغفول مانده و ما باید با آسیب شناسی این امر ، عقب ماندگی و درجا زدن ها در حوزه ی تامین درآمد پایدار را مورد توجه قرار دهیم و انتظار داریم که هواداران ، رسانه های جمعی ، نهادهای اجتماعی ، نمایندگان مردم در شورا و مجلس و مراکز دانشگاهی به این موضوع عنایت ویژه داشته باشند .

میرصادقی با متفاوت خواندن خدمات رسانی شرکت پارس فرناک به هواداران سپیدرود ، اعلام کرد : هر سه ماه یک بار یک خودرو و هزاران جایزه ی نقدی و غیرنقدی به قید قرعه به هواداران تقدیم خواهیم کرد و همچنین صاحبان دستگاه های پوز هواداری از مزایای بیمه ی تکمیلی درمان ، عمر و آتش سوزی و به اعضای باشگاه هواداری تسهیلات بانکی با سود پایین و نصب مودم رایگان در فروشگاه های پذیرنده ارایه خواهد شد .

افشین ناظمی مدیرعامل باشگاه سپیدرود جذب منابع پایدار را هدف اصلی مدیریت باشگاه خواند و گفت : برای توسعه ی ورزش نباید سرمایه گذاران بخش ورزشی درپیچ وخم اداری ، معطل شوند و باید تسهیلات ارزان در اختیار بخش خصوصی قرارگیرد و جذب سرمایه گذار فقط با تشویق سرمایه گذاران ، شدنی نیست ، بلکه دولت باید فرآیند سرمایه گذاری دراین بخش را تضمین و نقش حمایتی خود را داشته باشد .

مدیرعامل سپیدرود اعتمادزایی بین شرکت پارس فرناک و جامعه ی بزرگ سپیدرود را رمز موفقیت و ادامه ی همکاری طرفین دانست و بیان کرد : استراتژی فرهنگی باشگاه ، تدوین نظام نامه ی هواداری ، تدوین نظامنامه ی رفتاری بازیکنان و کادرفنی و اداری و فوتبال پاک و سالم مبتنی بر این اصل ، انجام گرفته است .

در ادامه ی جلسه وحید فدایی ، از سوی باشگاه سپیدرود به عنوان مسوول اجرایی این پروژه معرفی شد و همچنین مقرر شد طرفین با انجام تعهدات اعلام شده ، در قرارداد نسبت به نصب و راه اندازی دستگاه های پوز و اپلیکیشن اختصاصی باشگاه سپیدرود اقدام کنند و شرایط اسپانسری و برگزاری مراسم رونمایی در کوتاه مدت فراهم شود .

به گزارش دی ساپورت ؛ پیش از این باشگاه ملوان بندرانزلی نیز با این دو شرکت قرارداد همکاری امضا کرده بود .

 

"دی اسپورت به نقل از سایت باشگاه سپیدرود"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه