رفتن به بالا
  • سه شنبه - 30 اردیبهشت 1399 - 18:28
  • کد خبر : ۱۹۰۰۱
  • مشاهده :  58 بازدید
  • چاپ خبر : ۳۰ خرداد زمانِ ازسرگیریِ رقابت های لیگِ یک

۳۰ خرداد زمانِ ازسرگیریِ رقابت های لیگِ یک

سازمانِ لیگ به طورِ رسمی تاریخِ شروعِ تمرین و مسابقاتِ لیگ یکِ فوتبالِ ایران را اعلام کرد .

سازمان لیگ امروز برنامه ی تمرینی و آغاز مجدد مسابقات فوتبال رده های مختلف باشگاهی را اعلام کرد . براساس این برنامه رقابت های لیگ یک از روز ۳۰ خردادماه بار دیگر آغاز خواهد شد . براین اساس و در این تاریخ بازی عقب افتاده ی تیم های سپیدرود رشت – سرخ پوشان پاکدشت (هوادار) برگزار می شود . سپیدورد که در رتبه ی شانزدهم قرار دارد با نادردست نشان به مصاف سرخ پوشان پاکدشت می رود که با هدایت رضاعنایتی در رده ی دهم قرار دارد . البته که تیم سرخ پوشان پاکدشت به تازگی تغییر نام داده و از این پس باید این تیم را “هوادار” صدا بزنیم .

همچنین هفته ی بیست و هفتم رقابت های لیگ یک نیز از تاریخ ۴ تیرماه شروع خواهد شد .  در این نامه بر انجام تست کرونا برای تمام بازیکنان ، اعضای کادرفنی و عوامل اجرایی باشگاه ها تاکید شده و تحویل نتایج تست های انجام شده به ایفمارک و اخذ مجوزهای لازم ، به نوعی پیش شرط شروع تمرینات و اجازه ی شرکت در مسابقات اعلام شده است .

در حال حاضر در رقابت های لیگ یک ، مس رفسنجان با ۵۳ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم های مس کرمان (۴۶) ، خوشه طلایی ساوه و آلومینیوم اراک (۴۵) و نود ارومیه (۴۴) در تعقیب این تیم برای صعود به لیگ برتر هستند . در انتهای جدول نیز شهرداری تبریز با ۱۰ امتیاز قعرنشین است و تیم های ملوان (۲۴) ، سپیدورد (۲۶) و رایکا (۲۴) در خطر سقوط قرار دارند .

 

“ورزش سه”

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه