رفتن به بالا
  • جمعه - 2 خرداد 1399 - 19:19
  • کد خبر : ۱۹۰۰۸
  • مشاهده :  67 بازدید
  • چاپ خبر : رایکا در آستانه ی کسرِ امتیاز و سقوط به دسته ی پایین تر ! (عکس)

رایکا در آستانه ی کسرِ امتیاز و سقوط به دسته ی پایین تر ! (عکس)

باشگاه رایکای بابل با توجه به عدمِ پایبندیِ مسوولانِ خونه به خونه به تعهداتِ خود در قبالِ قراردادِ بازیکنِ سابقِ خود در آستانه ی کسرِ امتیاز و سقوط به دسته ی پایین تر قرار گرفت .

باشگاه رایکای بابل با توجه به عدم پایبندی مسوولان خونه به خونه به تعهدات خود در قبال قرارداد میلاد پاک پرور بازیکن سابق خود در آستانه ی کسر امتیاز و سقوط به دسته ی پایین تر قرار گرفت .

پاک پرور که در فصل ۹۸ -۹۷ در عضویت تیم فوتبال خونه به خونه ی بابل بود ، پس از جدایی و عدم دریافت مطالبات خود از این باشگاه بابلی به کمیته ی تعیین وضعیت شکایت کرد و این کمیته پس از بررسی پرونده و مستندات موجود رای بر محکومیت باشگاه خونه به خونه به پرداخت ۷۲ میلیون تومان در حق خواهان ( میلاد پاک پرور) داد .
رایکا در آستانه کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین تر!
حال با گذشت چند ماه از صدور حکم و عدم پرداخت مطالبات این بازیکن توسط مسوولان باشگاه خونه به خونه ، باشگاه رایکا که فصل گذشته امتیاز این تیم را خریداری کرده ، طبق ماده ی ۸۹ مقررات انضباطی در آستانه ی کسر امتیاز و سقوط به دسته ی پایین تر قرار گرفت .
پاک پرور در این خصوص در گفت و گو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : قرار بود با پرداخت مبلغی از سوی باشگاه رایکا به توافق برسیم اما حتی این مبلغ را نیز به من پرداخت نکردند و مجبور هستم پیگیر حق و حقوق خودم باشم .
وی افزود : این موضوع را از طریق کمیته ی تعیین وضعیت در اولین فرصت پیگیر خواهم شد .
"دی اسپورت"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه