رفتن به بالا
  • سه شنبه - 6 خرداد 1399 - 19:58
  • کد خبر : ۱۹۰۲۲
  • مشاهده :  31 بازدید
  • چاپ خبر : لیگ های دسته دوم و سوم فوتبال تعطیل شد

لیگ های دسته دوم و سوم فوتبال تعطیل شد

با اعلامِ معاونِ وزارتِ بهداشت رقابت های لیگِ دسته دوم و سوم برگزار نمی شود .

در بحبوحه ی درگیری های رسانه یی اهالی لیگ برتر و لیگ یک فوتبال به خاطر موضوعات مربوط به کرونا و برگزاری مسابقات دسته های پایین تر و پایه های فوتبال ایران کاملاً مغفول مانده اند . 

لیگ های دسته دوم و سوم فوتبال ایران و همچنین مسابقات رده های امید ، جوانان و نوجوانان که از مدت ها قبل با شیوع کرونا تعطیل شده و حالا با این که گفته می شد آن ها نیز می توانند رقابت های شان را شروع کنند اما امروز خبر رسمی درباره ی تعطیلی رقابت های این دسته ها عنوان شد .

محسن فرهادی ، معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در این خصوص گفت : « برگزاری مسابقات فقط در لیگ برتر و یک خواهد بود و مسابقات شهرستانی و دسته دو و سه منتفی است . » 

در چنین شرایطی اما دلیل این تصمیم مشکلات مالی در این دسته ها بوده است . از آن جایی که انجام تست های کرونا و ضدعفونی کردن محل تمرینات و مسابقات این تیم ها هزینه ی بالایی دارد و آن ها مانند لیگ برتری ها و لیگ یکی ها از پس هزینه ها برنمی آیند ، مسوولان پزشکی ورزشی و فدراسیون فوتبال تصمیم به تعطیلی دسته های پایین و رده های پایه گرفتند تا از بحران های خود کم کنند . از این رو رقابت های این فصل دسته دوم و سوم و همچنین لیگ های پایه بدون تعیین قهرمان تعطیل اعلام شده است .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه