رفتن به بالا
  • سه شنبه - 6 خرداد 1399 - 20:33
  • کد خبر : ۱۹۰۲۴
  • مشاهده :  38 بازدید
  • چاپ خبر : سپیدرود نمی‌تواند ۶۰۰ هزار تومان به بازیکنانش بدهد چه طور تست کرونا بگیرد ؟

سپیدرود نمی‌تواند ۶۰۰ هزار تومان به بازیکنانش بدهد چه طور تست کرونا بگیرد ؟

پزشکِ تیمِ سپیدرودِ رشت می‌گوید ، این باشگاه برای انجام تست کرونا با مشکلات مالی مواجه است .

دکتر عرب ، پزشک تیمِ سپیدرود رشت درباره ی انجام تست کرونای بازیکنان این تیم اظهار داشت : هماهنگی پشت سر گذاشتن این تست‌ها با دانشگاه گیلان انجام شده است و قرار شده که به زودی این آزمایشات صورت بگیرد . به هر حال تست‌های متفاوتی در بازار وجود دارد و قیمت هر آزمایش از ۱۶۰ هزار تومان تا ۷۰۰ هزار تومان است .

او ادامه داد : اگر هدف سندسازی باشد یک تیمی کم تر هزینه می‌کند اما می‌گوید که از کیت‌های با کیفیت استفاده کرده است اما این غلط و اخلاقی نیست و این صرفه جویی نیست بلکه بازی کردن با جان یک انسان است . انجام این آزمایش در حال حاضر یک بار مالی سنگین دارد و قبل از تمرینات و مسابقات باید هر ۵ روز یک بار انجام شود .

دکتر عرب افزود : سپیدرود نمی‌تواند یک ۶۰۰ هزار تومان به بازیکن و کادرفنی بدهد ، چه طور می‌خواهند هر ۵ روز یک بار این کار را انجام بدهند و تست بگیرند ؟ مشکلات مالی برخی باشگاه‌ها بسیار است و همه ی تیم ها باید حمایت شوند و این کمک باید صورت بگیرد . کرونا مثل سیل می‌ماند و همه باید به یکدیگر کمک کنند . وزارت ورزش باید ورود کند و کمک کند چون شرایط را خودشان می‌دانند و باشگاه‌ها نیاز به یک حمایت بزرگ دارند . فرقی هم ندارد چه باشگاه درآمد دار و چه باشگاهی که درآمدی نداشته باشد ؛ همه باید حمایت شوند .

پزشک سپیدرود درخصوص این که پیش از فرا رسیدن سال جدید چند مورد مشکوک ابتلا به کرونا در بین بازیکنان این تیم گزارش شده بود هم همچنین گفت : در حال حاضر هیچ کدام کرونا ندارند همگی در سلامت کامل هستند .

 

 

"ایلنا"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه