رفتن به بالا
  • جمعه - 9 خرداد 1399 - 19:47
  • کد خبر : ۱۹۰۳۴
  • مشاهده :  230 بازدید
  • چاپ خبر : پایانِ همکاری مازیار زارع  با ملوان با اختلافِ عجیب !

پایانِ همکاری مازیار زارع با ملوان با اختلافِ عجیب !

هافبکِ سابقِ ملوان به دلیل تصمیماتِ یکطرفه در این باشگاه حضورِ پررنگی در این تیم ندارد و به نظر می‌رسد خواهانِ ادامه ی همکاری با این تیم نباشد .

مازیار زارع بعد از مشکلات مدیریتی که ملوان درگیر آن بود به همراه پژمان نوری به تیم محبوب خود بازگشت و در نهایت توانستند علیرغم مشکلاتی که پشت سر می‌گذاشتند ، کمی سایه ی سقوط را از ملوان دور کنند .

اکنون اما به نظر می‌رسد ، یک حاشیه ی عجیب باعث کناره گیری مازیار زارع از ادامه ی همکاری با ملوان شود . زارع که در زمان حضورش در ملوان درخواست حضور جلال رافخایی ، گلزن سابق ملوان را به عنوان دستیار در این تیم داده بود ، با مخالفت مواجه شد و این همکاری شکل نگرفت . زارع در آن مقطع زیاد روی این خواسته ی خود پافشاری نکرد تا شرایط را برای تیم سخت نکند .

اما اکنون پژمان نوری با اضافه کردن بابک پورغلامی به عنوان عضو کادرفنی و بدون هماهنگی لازم ، یک شکاف بزرگ را شکل داد که باعث ناراحتی مازیار زارع نیز شد . اتفاقی که در آخرین دیدار برگزار شده باعث شد تا زارع تیم را در سفر به خوزستان و در جدال با استقلال خوزستان همراهی نکند .

هافبک سابق ملوان اکنون حضور کمرنگی در تمرینات این تیم دارد و به نظر می‌رسد ، قصد پایان همکاری با تیم محبوب خود با توجه به شرایط کنونی را داشته باشد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “پایانِ همکاری مازیار زارع با ملوان با اختلافِ عجیب !”

  • با سلام ، یکی از مشکلات بزرگ ما گیلانی ها ، ضعف در کارگروهی است . متاسفانه به خاطر همین ضعف افزون بر ۹۰ درصد شراکت ها محکوم به شکست و فروپاشی است . آقایان زارع و نوری با هم شروع کردند ولی حتی برای نیم فصل هم نتوانستند کار تیمی کنند ! البته هر دو انسان های شریف ، بالغ و عاقلی هستند و منافع و مصلحت کار خویش را می دانند ولی جدایی آقای زارع در این مقطع که ملوان در خطر سقوط قرار داره ، کارنامه ی خوبی برای ایشان ثبت نمی کنه ، شاید اگر در این شرایط حساس و چند بازی باقی مانده به همکاری ادامه بده و از همه ی امکانات و فکر و مشاوره ها برای نیل به هدف سقوط نکردن تیم که در شرایط فعلی هدف کوچکی هم نیست ، استفاده بشه ، برای آینده ی همگی ایشان بسیار مفید و سازنده خواهد بود . به تیم پرسپولیس و استقلال و … نگاه کنید هر کدام یک دوجین مربی کوچک و بزرگ دارند و هر کدام از آن ها در نزد باشگاه و هواداران از جایگاه و حرمت خاص خود برخوردارند و جای هم را تنگ نمی کنند …

ارسال دیدگاه