رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 14 خرداد 1399 - 10:17
  • کد خبر : ۱۹۰۴۲
  • مشاهده :  42 بازدید
  • چاپ خبر : دیدارِ مدیرعاملِ باشگاه سپیدرود و شهردارِ رشت برای کمک به سپیدرود و داماش

دیدارِ مدیرعاملِ باشگاه سپیدرود و شهردارِ رشت برای کمک به سپیدرود و داماش

مدیرعاملِ باشگاه سپیدرود و ناصر حاج محمدی شهردارِ رشت جهت حلِ مشکلاتِ دو باشگاه سپیدرودِ رشت و داماشِ گیلان دیدار کردند .

مدیرعامل باشگاه سپیدرود و ناصر حاج محمدی شهردار رشت جهت حل مشکلات دو باشگاه سپیدرود رشت و داماش گیلان دیدار و گفت‌وگو کردند . این دیدار که پس از جلسه ی روز یکشنبه ی شورای تامین استان برگزار شد ، راه های جذب اعتبار مصوب استاندار و رییس سازمان برنامه و بودجه ی گیلان مورد بررسی قرار گرفت .

بنابراین گزارش در این جلسه افشین ناظمی ضمن قدردانی از مطرح شدن موضوع کمک به دو تیم سپیدرود و داماش در جلسه ی شورای تامین ، از استاندار ، دادستان ، معاون سیاسی امنیتی ، رییس سازمان برنامه ی استان ، مدیرکل ورزش و جوانان و سایر اعضای شورای تامین که در این جلسه حضور داشتند ، تشکر کرد .

در ادامه شهردار رشت با ارایه ی درخواست یک لایحه ی دو فوریتی به شورا برای تصویب کمک مالی دستور داده شده از سوی استاندار و رییس سازمان برنامه و بودجه ی گیلان موافقت کرد و مقرر گردید ، در نخستین جلسه ی شورای شهر که در روز شنبه ی هفته ی آینده برگزار می شود این لایحه در صحن شورا مطرح شود .

در پایان این جلسه مدیرعامل باشگاه سپیدرود از این که شهردار بلافاصله پس از جلسه ی شورای تامین استان لایحه ی دو فوریتی را به شورا ارسال کرد ، قدردانی نمود و از اعضای شورای شهر درخواست کرد که با تصویب این لایحه به مانند همیشه پشتیبان دو تیم پرطرفدار شهر خود باشند .

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه