رفتن به بالا
  • یکشنبه - 18 خرداد 1399 - 14:14
  • کد خبر : ۱۹۰۷۸
  • مشاهده :  106 بازدید
  • چاپ خبر : ممی احمدزاده ، پژمان نوری و مازیار زارع به سیمِ آخر زدند

ممی احمدزاده ، پژمان نوری و مازیار زارع به سیمِ آخر زدند

رفت و برگشت‌های عجیب و غریب در باشگاه ملوان ادامه دارد و بعد از قهرِ چند روزه ی مازیار زارع ، اکنون ممی احمدزاده نیز با انتشار متنی خداحافظی خود از این تیم را اعلام کرده است .

در شرایطی که هواداران ملوان امیدوار بودند با حضور مثلث محبوب پژمان نوری ، مازیار زارع و محمد احمدزاده تیم آن ها از ید سیاسیون و مدیریت‌های غیرورزشی خارج شود و آن ها دوباره شاهد موفقیت قوی سپید خود باشند ، به نظر می‌رسد اختلاف نظر میان طرفین تا به این لحظه مانع از تحقق این اتفاق شده است .

ملوان که از بُعد کسب نتیجه با حضور این نفرات طی هفته‌های قبل از تعطیلی لیگ موفق نشان داده بود و اکنون در رقابت میلی‌متری و حساسی برای فرار از قعر جدول و سقوط قرار دارد ، درگیر مسایل خودساخته و داخلی شده که بار دیگر به نقل محفل کوچه و بازار این شهر فوتبالی شده است .

با این حال اتفاقاتی که از ابتدای نیم فصل در این تیم شکل گرفته ، اکنون باعث قهر و آشتی‌های بزرگی شده است . هر چند گفته می‌شود ، عمده ی این اختلاف نظرها از پیشنهاد مازیار زارع برای حضور جلال رافخایی ، گلزن سابق این باشگاه را در کادرفنی و رد آن همراه بود اما حضور بابک پورغلامی در کادرفنی از سوی نوری این موضوع را جدی کرد . بعد از این ماجرا و در حالی که تمرینات تیم به واسطه ی بحث شیوع کرونا تعطیل شده بود ، مازیار زارع از جمع سپیدپوشان انزلی‌چی فاصله گرفت و با شروع دور جدید تمرینات نیز در زمین حسن رود حضور نیافت . قهر ادامه دار مازیار زارع هر چند روز گذشته پایان یافت و او به جمع سپیدپوشان بازگشت اما این بار احمدزاده در اینستاگرام خداحافظی خود را اعلام کرد .

شروع اختلاف نظر ؛ مایلی کهن را علم نکنید !

اما تمام اختلاف نظر‌ها از جایی استارت خورد که مایلی کهن در مصاحبه‌یی که با ورزش سه داشت ، اعلام کرد ، مسوولیت تخریب استادیوم تختی انزلی در دوران سرمربی گری‌اش در ملوان برعهده او بوده و او قصد دارد این موضوع را پیگیری کند . مصاحبه‌یی که به زعم احمدزاده علم کردن دوباره ی مایلی کهن برای بازگشت به ملوان و جانشینی‌اش بوده تا با شاگردان قدیمی‌اش که اکنون مدیریت و عضویت کادرفنی این تیم را برعهده داشتند ، اختلاف نظر پیدا کند . کار به جایی رسید که حتی در لفافه از نوری درخواست شد کم تر در تمرینات حضور داشته باشد !

در ادامه با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی باشگاه ملوان ، این باشگاه و شخص نوری با لیست کردن نفراتی از تیم امید و جوانان و … ۳۵ بازیکن برای پیگیری شرایط شان به احمدزاده معرفی کرد تا شرایط آن ها زیر نظر گرفته شود . احمدزاده اما بی توجه به این موضوع و حضور در حسن رود برای پیگیری تست و تمرینات با تریلی خود راهی شهرستان شد . 

احمدزاده با تصور این که شاگردان قدیمی‌اش نمی‌خواهند او به همکاری‌اش با این باشگاه ادامه دهد ، اختلاف نظر را بیشتر کرد تا جایی که مازیار زارع ترجیح داد برای مدتی طولانی در تمرینات این تیم آفتابی نشود . موضوعی که با گلایه ی هواداران این تیم در تمرینات نیز همراه شد و آن ها خواهان بازگشت کاپیتان سابق خود در تیم شدند . با این حال مازیار زارع روز گذشته بعد از مدت‌ها دوری بار دیگر با اصرار نوری و هواداران در تمرینات حاضر شد . موضوعی که باعث شد محمد احمدزاده برای ششمین بار استعفای خود را البته این بار به صورت اینستاگرامی اعلام کند و با خاموش کردن تلفن همراهش و حرکت تریلی‌اش به مقصدی که بارنامه‌اش را تنظیم کرده بود ، انزلی را ترک کند .

ملوان اکنون در رتبه ی هفدهم جدول در فاصله ی هفت بازی مانده به پایان فصل جا گرفته و شاید با قعرنشین فاصله ی زیادی داشته باشد اما شانس زیادی برای بقا با توجه به فاصله ی کم با دیگر تیم‌های بالاتر از خود دارد تا جایی که اختلاف آن ها با تیم هشتم جدول ۱۳ امتیاز است . موضوعی که شاید بتواند امید برای بقای این تیم را افزایش دهد اما نگرانی اصلی پشت اختلاف نظرهایی است که شاید مانع از این تحقق این موضوع شود و صیادان را با دلشوره راهی دریا کند . دلشوره‌یی به قیمت سقوط تیم ریشه‌دار شهرشان به لیگ دسته دوم . قتلگاهی که شاید حتی به قیمت تاراج تاریخ این باشگاه و پایان آن ها تلقی شود . آیا نوری و زارع بعد از استعفای غیررسمی احمدزاده قادر خواهند بود این تیم را به ساحل برسانند و نگرانی‌ها را دور کنند ؟

 

 

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه