رفتن به بالا
  • شنبه - 31 خرداد 1399 - 11:40
  • کد خبر : ۱۹۱۷۵
  • مشاهده :  80 بازدید
  • چاپ خبر : مریم ایراندوست : ما هنوز نمی‌دانیم باید به آینده فکر کنیم یا نه

مریم ایراندوست : ما هنوز نمی‌دانیم باید به آینده فکر کنیم یا نه

سرمربیِ تیمِ فوتبالِ هیاتِ البرز گفت : نمی‌دانم چرا فدراسیون هنوز تصمیمِ خود را درباره ی لیگِ برترِ بانوان اعلام نکرده است .

به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان اوایل اسفندماه سال گذشته به حالت تعلیق درآمد .

مسوولان برگزاری اعلام کردند با بهبود شرایط مسابقات لیگ سال ۹۹ برگزار می‌شود اما با وجود اعلام برنامه ی لیگ برتر فوتبال مردان ، سازمان لیگ هنوز تصمیمی در خصوص مسابقات بانوان نگرفته است .

تعدادی از مربیان لیگ برتر به دلیل اختلاف امتیاز شهرداری بم با دیگر تیم‌ها و عدم تاثیرگذاری بازی‌ها در جدول خواستار تعطیلی لیگ امسال شدند .

مریم ایراندوست در این باره اظهار داشت : برگزاری لیگ هیچ تغییری نه در صدر و نه در انتهای جدول نخواهد داشت . زمانی که اسفندماه لیگ را معوقه اعلام کردند ، همه ی باشگاه‌ها بازیکنان‌شان را به خانه فرستادند .

وی افزود : با توجه به جدول امتیازات و شرایط فوتبال ایران ، مسوولان می‌توانند مانند برخی از کشورهای اروپایی تصمیم بگیرند . تعطیلی لیگ تصمیم سختی نیست اما به نظر می‌رسد حالا تصمیم کبری شده است . طولانی شدن روند تصمیم‌گیری به سلامت روحی و روانی بازیکنان آسیب می‌زند .

سرمربی تیم فوتبال هیات البرز با اشاره به هزینه‌هایی که برگزاری لیگ برای بانوان دارد ، یادآور شد : باشگاه‌ها باید برای بازیکنانی که می‌خواهند برگردند ، مسکن تهیه کند از طرفی باید از بازیکنان تست کرونا بگیرند و حداقل ۱۸۰ هزار تومان برای هر بازیکن هزینه کنند ؟ آیا می‌توان هر ۵ روز این نمونه‌گیری‌ها را انجام داد ؟

ایراندوست عنوان کرد : این پول‌ها برای مردان با هزینه‌های میلیاردی که دارند ، چیزی نیست اما در بخش بانوان حتی خیلی از تیم‌ها ایفمارک هم نمی‌روند ، چون دیر تیم خود را می‌بندند . اگر شرایط جدول به گونه‌یی بود که برگزاری بازی‌ها روی جایگاه تیم‌ها تاثیر می‌گذاشت ، طوری دیگر پیش می‌رفتیم اما وقتی تغییری ایجاد نمی‌شود ، نمی‌دانم چرا تصمیم خود را اعلام نمی‌کنند .

وی همچنین درباره ی این که آیا تمایل دارد سال آینده با هیات البرز همکاری کند ، گفت : همکاری من به طور موقت و به مدت ۲٫۵ ماه بود . ما هنوز نمی‌دانیم باید به آینده فکر کنیم یا نه . فعلا تصمیمی در این باره ندارم .

 

"خبرگزاری فارس"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه