رفتن به بالا
  • یکشنبه - 8 تیر 1399 - 18:22
  • کد خبر : ۱۹۲۲۳
  • مشاهده :  61 بازدید
  • چاپ خبر : سه خبر از باشگاه ملوان

سه خبر از باشگاه ملوان

پرداخت پاداش به بازیکنان ، پخش مستقیم دیدارهای ملوان از سیمای مرکز گیلان و مثبت شدن تست کرونای ۴ بازیکن خبرهایی است که تا این ساعت باشگاه ملوان نسبت به اطلاع رسانی آن ها اقدام کرده است .

به گزارش “سپید نیوز” و براساس اطلاع رسانی روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی ؛ اهم خبرهای امروز (یکشنبه ۸ تیرماه ۹۹) باشگاه ملوان بندرانزلی به شرح زیر است :

* مدیریت باشگاه ملوان ، دو روز پیش از آغاز مجدد مسابقات لیگ یک ، برای افزایش روحیه ی بازیکنان ، مبلغی را به عنوان پاداش به آن ها پرداخت کردند .

شایان ذکر است ؛ ملوان روز سه شنبه ۱۰ تیرماه در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف بادران تهران خواهدرفت .

* باشگاه ملوان پس از درخواست هواداران و علاقه مندان این باشگاه مبنی بر پخش زنده ی بازی های آینده ی تیم بزرگسالان ملوان در لیگ یک ، – با توجه به ممنوعیت حضور تماشاگران در ورزشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا ، جهت احترام به خواست هواداران قوی سپید ، – اقدام به مذاکره با صدا و سیمای مرکز استان گیلان جهت پخش همزمان بازی های خانگی ملوان کرد .

به همین سبب در نشست مشترکی مابین باشگاه ملوان و مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان ، توافق مالی جهت پخش زنده ی دیدارهای خانگی باقی مانده ی تیم فوتبال بزرگسالان ملوان در لیگ یک صورت گرفت . به این ترتیب ۴ بازی خانگی ملوان تا پایان فصل از شبکه ی استانی باران به صورت زنده پخش خواهدشد .

* در آخرین تست غربالگری pcr که از اعضای تیم فوتبال بزرگسالان ملوان به عمل آمد ، تست کرونای ۴ بازیکن اصلی ملوان مثبت اعلام شد . با توجه به این که اعضای تیم بزرگسالان در روزهای اخیر در جریان تمرینات و اردوها در کنار یکدیگر حضور مستمر داشتند ، تمامی اعضای تیم بزرگسالان ملوان مجدداً مورد تست غربالگری کرونا قرار خواهندگرفت .

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه