رفتن به بالا
  • یکشنبه - 8 تیر 1399 - 18:43
  • کد خبر : ۱۹۲۲۹
  • مشاهده :  44 بازدید
  • چاپ خبر : ورزشگاه تختیِ انزلی ۱۴۰۱ در اختیارِ ملوان

ورزشگاه تختیِ انزلی ۱۴۰۱ در اختیارِ ملوان

ورزشگاهِ تختیِ انزلی تا پایان سال آینده هم میزبان بازی‌های ملوان نخواهد بود .

حسن کریمی ، مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی کشور روز گذشته از استادیوم تختی بندرانزلی بازدید کرد و در جریان آخرین مراحل بازسازی این مجموعه ی ورزشی قرار گرفت .

مریم بخشی ، مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان پس از بازدید مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی کشور از استادیوم تختی انزلی اظهار کرد : ورزشگاه تختی انزلی یک استادیوم قدیمی است که همه‌ی مردم ایران به ویژه مردم گیلان و بندرانزلی از آن خاطرات زیادی دارند ولی متاسفانه به علت قدمت زیاد ، این ورزشگاه ضرورت بازسازی داشته که چندین سال پیش این پروژه را اداره ی کل ورزش و جوانان استان در حد وسع فنی و مالی شروع کرد ولی متاسفانه این کار کافی نبود و نتوانست رضایت مسوولین استان و شهرستان و حتی وزارت ورزش را جلب کند .

او ادامه داد : ادامه‌ی پروژه بازسازی ورزشگاه انزلی به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور واگذار شد و امسال این شرکت مجری این پروژه خواهد بود .

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان تصریح کرد : در حال انجام مقدمات تحویل پروژه از استان هستیم و به یاری خدا در اولین فرصت و حداقل تا دو ماه آینده ، انتخاب پیمانکار جدید را انجام خواهیم داد و این پیمانکار مشغول به کار خواهد شد ؛ سعی می‌کنیم طوری عمل شود که هم مسابقات برگزار شود و هم از این پروژه بهره‌برداری کنیم .

کریمی یادآور شد : انجام این پروژه خیلی دشوار و حساس خواهد بود ، چون هم تخریب و هم ساخت و هم انجام مسابقات و حضور هواداران باید لحاظ شود ، از طرفی پروژه در بافت بسته و پُرترافیک شهری واقع شده که باید همه‌ی این موارد مورد مطالعه قرار بگیرد . با همه‌ی این تفاسیر ، تمام سعی ما بر این است که این استادیوم را تا پایان سال آینده کاملاً آماده کنیم و در اختیار مردم بندرانزلی قرار دهیم .

او تاکید کرد : این قول را به فوتبال دوستان بندرانزلی خواهیم داد که این مهم تا پایان سال ١۴٠٠ انجام می‌شود ؛ طوری برنامه‌ریزی خواهد شد که فعالیت‌های عمرانی با خللی ایجاد نشود و مسابقات نیز در این استادیوم برگزار شود و مردم بتوانند از این استادیوم استفاده نمایند .

اظهارات مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان نشان می‌دهد ، ملوان حداقل یک سال و نیم از تماشاگران‌اش در ورزشگاه تختی محروم است ، اما با توجه به وضعیت نامطلوب سکوهای ورزشگاه تختی انزلی و همچنین شرایطی که کرونا به وجود آورده و تماشاگران نمی‌توانند در استادیوم حضور پیدا کنند ، مسوولین مربوطه می‌توانستند در زمان‌بندی مناسب و سریع‌تری از پایان سال ۱۴۰۰ این کار را انجام دهند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه