رفتن به بالا
  • دوشنبه - 9 تیر 1399 - 20:00
  • کد خبر : ۱۹۲۴۱
  • مشاهده :  60 بازدید
  • چاپ خبر : کاظمی – میثاقیان ؛ دوئلِ جذاب در انزلی
نبردِ ماندنِ و رفتن در شمالِ کشور ؛

کاظمی – میثاقیان ؛ دوئلِ جذاب در انزلی

مسابقاتِ فوتبالِ لیگِ یکِ ایران از روز آینده آغاز خواهد شد که در یکی از بازی‌های حساس ، بادران و ملوان در بندرانزلی برابر هم قرار خواهندگرفت .

یکی از دیدارهای جذاب لیگ یک در هفته ی بیست‌وهفتم ، بازی ملوان و بادران است . فرهاد کاظمی و اکبر میثاقیان دو مربی باسابقه ی فوتبال ایران که در سال‌های گذشته بارها برابر هم قرار گرفتند ، این بار در انزلی دوئل جذابی خواهند داشت و قطعاً این بازی یکی از دیدارهای تماشایی سه‌شنبه شب است . کاظمی فصل گذشته در بادران موفق به شکست میثاقیان شد و حالا با این انگیزه به انزلی می‌رود تا در شروع مجدد مسابقات یک برد روحیه‌بخش در خارج از خانه به دست بیاورد . از طرفی میثاقیان هم که اخیراً هدایت ملوان را بر عهده گرفته است ، در صدد کسب یک پیروزی در انزلی است تا شروع خوبی با ملوان داشته باشد . هواداران ملوان هم در این بازی خانگی به چیزی جز برد راضی نیستند و این موضوع می‌تواند کار میثاقیان را برابر بادران که مربی باتجربه‌یی دارد ، سخت‌تر کند .

بادران در شروع تمرینات با تست مثبت ۱۲ نفر از اعضای تیمش رو به رو شد که هشت نفر بازیکن بودند ولی در آخرین تست همه ی نتایج منفی بود . حالا کاظمی و شاگردانش در حالی ظهر روز دوشنبه راهی انزلی می‌شوند که عضو کرونایی در بادران دیده نمی‌شود . این در حالی است که ۴ بازیکن ملوان کرونا گرفته‌اند ، هر چند که اسم آن ها رسانه یی نشده است .

بادران در فاصله ی هشت هفته مانده به پایان مسابقات ، با وجود قرار گرفتن در رده ی ششم همچنان شانس صعود به لیگ برتر را دارد . آن ها با تیم دوم جدول فقط ۵ امتیاز فاصله دارند و فعلاً جدی‌ترین هدف شاگردان کاظمی رسیدن به رده ی دوم است . این در حالی است که بازی هفته ی آینده ی آن ها با مس کرمان بسیار حساس و تعیین کننده است ، دیداری که در تهران و به میزبانی بادران برگزار خواهد شد . پیروزی در این مسابقه می‌تواند یک جهش بزرگ برای بادران باشد ، هر چند که ملوان هم در خانه‌اش حریف سرسختی برای نارنجی‌پوشان تهرانی محسوب می‌شود . البته نکته ی مهم این جا است که ملوان در این بازی نمی‌تواند از حمایت هوادارانش بهره ببرد .

بادران در بازی رفت موفق به شکست دادن ملوان شد ، حالا کاظمی با در اختیار داشتن بازیکنانی مثل فرزاد حاتمی ، حمیدرضا علی‌عسگر ، کریم اسلامی ، امیرمیربزرگی ، محمد رحمتی ، مصطفی نائیج ، پویا سیف‌پناهی و … امیداور به کسب امتیازهای لازم است . باید منتظر ماند و دید که در این بازی حساس چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه