رفتن به بالا
  • یکشنبه - 15 تیر 1399 - 18:51
  • کد خبر : ۱۹۲۹۶
  • مشاهده :  53 بازدید
  • چاپ خبر : تمامِ بازی‌های لیگِ یک طبقِ برنامه برگزار می‌شوند

تمامِ بازی‌های لیگِ یک طبقِ برنامه برگزار می‌شوند

مسوولِ برگزاریِ مسابقاتِ لیگِ یکِ فوتبال گفت : تست کرونای جدیدِ تمام بازیکنانِ تیمِ آلومینیومِ اراک منفی اعلام شده و دیدار این تیم مقابلِ قشقاییِ شیراز طبق برنامه برگزار خواهدشد .

فریبرز محمودزاده درباره ی شرایط برگزاری دیدارهای هفته ی بیست‌و‌هشتم لیگ یک و بحث کرونایی بودن چند بازیکن تیم علم و ادب تبریز اظهار داشت : با توجه به شرایط پیش آمده در دیدار هفته ی گذشته بین تیم‌های آلومینیم اراک و علم و ادب تبریز و اعلام مدیرعامل علم و ادب تبریز مبنی بر مثبت بودن تست کرونایی چند بازیکن این تیم در دیدار با آلومینیوم اراک و احتمال ابتلای بازیکنان تیم مقابل ، مدیریت باشگاه آلومینیوم برای چهارمین بار از بازیکنان این تیم تست کرونا گرفتند که تست تمام بازیکنان این تیم منفی شده است .

وی افزود : بازیکنان آلومینیوم روز گذشته تست کرونا دادند و جواب آن هم به تازگی اعلام شده است . به این ترتیب شایعاتی که درباره ی لغو دیدار آلومینیوم اراک در هفته ی بیست‌و‌هشتم مطرح می‌شود ، کذب محض است و دیدار این تیم مقابل آلومینیوم اراک طبق برنامه برگزار می‌شود .

مسوول برگزاری مسابقات لیگ یک درباره ی شرایط تیم علم و ادب و دیدار این تیم مقابل آرمان گهر نیز توضیح داد : دیدار این دو تیم هم طبق برنامه به قوت خود باقی است و برگزار می‌شود .

محمودزاده در پاسخ به این پرسش که «آیا باشگاه علم و ادب مدارک خود درباره ی بازیکنان کرونای‌اش را به سازمان لیگ ارسال کرده است یا خیر؟» ، بیان کرد : بله ، باشگاه علم و ادب مدارک شش بازیکن این تیم که تست کرونای آن ها مثبت بوده را برای ما ارسال کرده است ،‌ ولی قطعاً دیدار این تیم برابر آرمان گهر سیرجان ، فردا با حضور داوران و نمایندگان فدراسیون برگزار خواهدشد .

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه