رفتن به بالا
  • دوشنبه - 16 تیر 1399 - 18:11
  • کد خبر : ۱۹۳۰۲
  • مشاهده :  41 بازدید
  • چاپ خبر : جنگِ بقا در «ال‌گیلانو» با مربیانِ تازه

جنگِ بقا در «ال‌گیلانو» با مربیانِ تازه

در مهم ترین بازیِ هفته ی بیست‌وهشتم لیگِ یکِ فوتبال که در تعیینِ تیم‌های سقوط کننده اهمیتِ فراوانی دارد ، سپیدرودِ رشت و ملوانِ بندرانزلی به مصاف هم می‌روند .

لیگ یک فوتبال باشگاه‌های کشور امشب (دوشنبه) با برگزاری هشت دیدار نخست هفته ی بیست‌وهشتم مسابقات پیگیری می‌شود . مهم ترین دیدار هفته اما متعلق به بالانشینان نیست ، بلکه به تقابل تیم‌های گیلانی سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی برمی‌گردد . شکست هفته ی قبل سرخ پوشان رشتی مقابل قشقایی ، کاسه صبر مدیران سپیدرود را لبریز کرد و آن ها با نادر دست‌نشان قطع همکاری کردند . مهدی پاشازاده که این فصل برای نخستین بار روی نیمکت یک تیم لیگ یکی می‌نشیند ، می‌داند در صورت شکست در دربی «ال‌گیلانو» ، کار سختی برای بقای سپیدرود خواهد داشت .

در آن سوی میدان هم ملوانان هفته ی گذشته در نخستین حضور اکبر میثاقیان روی نیمکت خود ، از سد بادرانِ بالای جدولی گذشتند و خود را به رتبه ی شانزدهم جدول رساندند . «اکبر اوتی» در هفته‌های باقی مانده به مصاف دو تیمِ در خطر سقوط یعنی نیروی زمینی و رایکا می‌رود که برتری مقابل این تیم‌ها می‌تواند سند بقای ملوان بندرانزلی در لیگ یک را امضا کند .

هر سال این مسابقه به دلیل شعارهای تماشاگران دو تیم علیه یکدیگر ، به درگیری‌های فیزیکی کشیده و آسیب‌هایی به افراد مختلف وارد می‌شد . دربی استان گیلان اما این بار بدون حضور هواداران برگزار می‌شود و باید ببینیم غیبت تماشاگران در کیفیت این مسابقه موثر خواهد بود یا خیر .

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه