رفتن به بالا
  • دوشنبه - 16 تیر 1399 - 23:58
  • کد خبر : ۱۹۳۱۴
  • مشاهده :  74 بازدید
  • چاپ خبر : دربیِ گیلان مساوی شد

دربیِ گیلان مساوی شد

دیدارِ حساسِ سپیدرودِ رشت – ملوانِ انزلی در هفته ی بیست و هشتم لیگِ یک با نتیجه ی مساویِ یک بر یک خاتمه یافت .

در این دیدار ابتدا تیم ملوان بود که روی ضربه ی محمدعلی اکبرخواه در دقیقه ی ۳۵ به گل رسید و بازی را یک بر صفر پیش افتاد . در حالی که بازی در نیمه ی نخست می رفت با همین نتیجه خاتمه یابد ، بابک عبدالله زاده سپیدرود را به گل رساند و دو تیم با نتیجه ی مساوی به رختکن رفتند .

در نیمه ی دوم اما تلاش دو تیم راه به جایی نبرد و سپیدورد و ملوان در این بازی حساس امتیازات را تقسیم کردند . دربی گیلان در شرایطی برگزار شد که هر دو تیم برای بقا در جدول بازی ها تلاش می کنند . سپیدرود هم اکنون با ۲۷ امتیاز یکی از سه نامزد سقوط به دسته ی پایین تر به شمار می رود و ملوان هم با ۲۸ امتیاز و حضور در رتبه ی پانزدهم جدول نزدیک ترین تیم به منطقه ی خطر است . این خطر موجب شد دو تیم با احتیاط فوتبال کنند و در نهایت به یک امتیاز بسنده کنند .

سپیدرود در این بازی دیگر نادر دست نشان را به همراه نداشت . این مربی هفته ی قبل از کادرفنی تیم جدا شد و جای خود را به پاشازاده داد . ملوان هم در دومین بازی با هدایت اکبر میثاقیان دست پُر میدان را ترک کرد . جای خالی تماشاگران گیلانی در این بازی خیلی توی ذوق می زد اما کرونا بهانه یی شده است که این روزها تیم ها در غیاب تماشاگران به میدان بروند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه