رفتن به بالا
  • سه شنبه - 17 تیر 1399 - 19:19
  • کد خبر : ۱۹۳۱۹
  • مشاهده :  47 بازدید
  • چاپ خبر : موضعِ داماش برای برگزاریِ لیگِ یک

موضعِ داماش برای برگزاریِ لیگِ یک

سرمربیِ داماشِ گیلانیان تاکید کرد با بدشانسی نتیجه را به استقلالِ خوزستان واگذار کرده‌اند .

مازیار ربیعی‌فرد پس از شکست تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد : در نیمه ی اول روی یک غافلگیری گل خوردیم ، اما روند بازی به این شکل نبود که دروازه‌ی مان باز شود . تیم ما واقعاً فوتبال خوبی به نمایش گذاشت ، موقعیت داشتیم ، به تیرک زدیم و در نیمه ی دوم هم کاملاً برتری بازی را در اختیار گرفتیم .

او ادامه داد : فقط سه فرصت گلزنی در نیمه ی دوم داشتیم که متاسفانه مثل تمام مسابقات قبل تبدیل به گل نشد . شاید بدشانسی من است که این توپ‌ها گل نمی‌شود ولی واقعاً مستحق باخت نبودیم و به امیر خلیفه‌اصل و تیمش تبریک می‌گویم . امیدوار هستم بدشانسی‌های ما با مشکلاتی که وجود دارد ، تمام شود .

سرمربی داماش تصریح کرد : ۱۰ بازیکن تیمم را در اختیار نداشتم ، اما از کسانی که به زمین نرفتند هم تشکر می‌کنم و این باخت را به گردن می‌گیرم .

ربیعی‌فرد در خصوص تاثیر دمای بالای هوا در اهواز عنوان کرد : می‌توان گفت که گرمای هوا در کارمان تاثیرگذار بوده ولی با این وجود بچه های ما مداوم دویدند تا مالکت توپ را در اختیار داشته باشند .

او یادآور شد : برگزاری یا عدم انجام مسابقات در شرایط فعلی به نظر سازمان لیگ مرتبط است و همه چیز را باید دست خدا بسپاریم . امیدوار هستم مشکلی برای کسی پیش نیاید . هر موضوعی هم که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بگویند ، به آن توجه می‌کنیم .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه