رفتن به بالا
  • سه شنبه - 17 تیر 1399 - 19:30
  • کد خبر : ۱۹۳۲۱
  • مشاهده :  103 بازدید
  • چاپ خبر : کنایه ی مهدی پاشا به میثاقیان

کنایه ی مهدی پاشا به میثاقیان

سرمربیِ سپیدرودِ رشت گفت : ملوان به غیر از شانسی که در نیمه ی اول به دست آورد ، در نیمه ی دوم تنها روی اوت دستی موقعیت ایجاد کردند که یکی از تاکتیک های معروف‌شان است ، هیچ موقعیتی دیگری نداشتند .

مهدی پاشازاده سرمربی سپیدرود پس از دیدار تیمش برابر ملوان بندرانزلی در خصوص این که دربی گیلان با تساوی به پایان رسید ، اظهار داشت : بهتر است بگوییم دربی را با تساوی به پایان رساندند ، اعتراض کردیم و اعتراض‌مان نیز به حق بود و از فاصله یی که ما کنار خط تا محوطه ی جریمه داشتیم ، مشخص بود که توپ به دست بازیکن حریف برخورد کرد و باید داور اعلام خطای هند می کرد که از اعلام آن امتناع کرده و همان توپ تبدیل به گل شد .

پاشازاده افزود : در یک دربی با این همه حساسیت چه طور این قدر اشتباهات داوری در آن رخ می دهد ، نمی گویم که بیشتر سوت ها را به سود تیم حریف زد اما متاسفانه داور اشتباهات زیادی داشت .

سرمربی سپیدرود رشت اضافه کرد : با احترام به باشگاه ملوان صحبت هایم در خصوص باشگاه ملوان نیست و راجع به بازی صحبت می کنم ؛ امروز را از دست دادیم می توانستیم پیروز میدان شویم ، شانس ها و موقعیت های زیادی داشتیم . آن ها غیر از شانسی که در نیمه ی اول به دست آوردند و در نیمه ی دوم که روی اوت دستی که موقعیت ایجاد کردند که یکی از تاکتیک های معروف‌شان است ، هیچ موقعیتی را نداشتند .

وی بیان داشت : تیمی را تحویل گرفتم که فقط در عرض ۲۴ ساعت یک بار آن را تمرین دادم اما در مقابل تیم ملوان بازیکنان خوبی دارد و آماده تر از ما است . ولی در کل به بازیکنانی که دارم اعتقاد کامل دارم ؛ جوانانی داریم که در ۲ الی ۳ هفته ی آتی مشخص می شود که چه عیاری دارند .

پاشازاده اظهار کرد : می توانستیم سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم ، تیم برتر میدان بودیم اما یک سری اشتباهات سبب شد که سه امتیاز بازی را از دست بدهیم و فقط به یک امتیاز بسنده کنیم .

بازیکن سابق استقلال در خصوص ادامه ی لیگ یک نیز گفت : ما از لحاظ بازیکن کمبود داریم ، تعدادی را بنا به دلایلی در اختیار نداریم و تعدادی نیز مصدوم هستند ما در بازی امروز از بازیکنان امید استفاده کردیم و با توجه به این که با کمبود بازیکن مواجه‌ایم ، مجبور هستیم در دیدارهای آینده از بازیکنان جوان نیز استفاده کنیم با این شرایط ادامه ی لیگ برای ما سخت اما قانون برای همه یکسان است ، حالا در این قانون یکسان چه تیمی متضرر می شود باید آن را در آینده ببینیم ، در خصوص این که بازی ها ادامه داشته باشد یا تعطیل شود ، نمی توانم صحبت کنم .

پاشازاده گفت : ما فرهنگی داریم که در این شرایط کرونایی خودمان دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمی کنیم ، در تمام دنیا آمار کرونایی ها کم تر می شود اما در ایران آمار به تازگی رو به رشد و در وضعیت قرمز است . ایراد اصلی از ما است که واقعاً رعایت نمی کنیم .

وی افزود : هم انجام دادنش و هم ندادنش مشکل می باشد و خیلی سخت است که راجع به این موضوع صحبت کنیم . مسوولان باید تصمیم درستی بگیرند . اگر قانون یا مصوبه یی را وضع می کنند باید بازدهی خوبی داشته باشد و از دست ما خارج است ، مسوولان آمار را در اختیار دارند ، می توانند بهترین تصمیم را بگیرند . امیدوارم که در نهایت تصمیمی درست و منطقی گرفته شود .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه