رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
  • کد خبر : ۱۹۳۲۳
  • مشاهده :  469 بازدید
  • چاپ خبر : شروعِ خوبِ میثاقیان در انزلی

شروعِ خوبِ میثاقیان در انزلی

سرمربیِ کهنه‌کار فوتبال ایران که سابقه ی بالایی در آوردنِ تیم‌ها از لیگِ یک به لیگی برتر و حفظِ تیم‌ها در لیگِ برتر دارد ، امسال چالشِ جدیدی را در انزلی پذیرفته است .

پس از ماه‌ها استراحت و دوری از فوتبال ، دوباره اکبر میثاقیان مربی قدیمی و باتجربه ی فوتبال ایران به عرصه ی مربی گری بازگشت ؛ او به جای محمد احمدزاده راهی ملوان بندرانزلی شده تا ماموریت تازه‌یی را به سرانجام برساند . میثاقیان که بیش از حضور در ملوان نشان داد در صعود از لیگ یک به لیگ برتر و حفظ تیم‌ها در لیگ برتر متخصص است ، این‌بار تجربه‌یی متفاوت را در انزلی پذیرفته است .

اکبر میثاقیان باید برای جلوگیری از سقوط ملوان به لیگ دسته دوم تلاش کند ؛ ماموریتی که از هفته ی گذشته با پیروزی آغاز شد و شب گذشته در ال‌گیلانو با تساوی برابر سپیدرود ادامه داشت تا کارنامه ی میثاقیان در انزلی ، دو مسابقه و ۴ امتیاز باشد . ملوان در منطقه ی قرمز جدول لیگ یک قرار دارد و در کنار تیم‌های نیروی زمینی ، رایکای بابل و سپیدرود رشت مربع فانوس به دستان لیگ یک را تشکیل می‌دهند . سقوط علم و ادب هم که دیشب قطعی شد تا از جمع این چهار تیم ، دو تیم راهی لیگ دسته دوم کشور شوند .

میثاقیان ۶ فینال دیگر را در لیگ برای بقای قوی سپید دارد ؛ او چنین شرایطی را حدود سه سال قبل در مشهد تجربه کرده بود و سیاه جامگان را در چنین شرایطی موفق شد در لیگ برتر نگه دارد اما حال در یک دسته پایین‌تر ، اکبرآقا ماموریت دارد تا ملوان را در لیگ یک حفظ کند . او شروع خوبی در انزلی داشت و باید دید می‌تواند ۶ مصاف پیش‌روی را هم با موفقیت پشت سر بگذارد و تیم را در لیگ حفظ کند یا خیر ؟

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه