رفتن به بالا
  • سه شنبه - 17 تیر 1399 - 20:18
  • کد خبر : ۱۹۳۲۸
  • مشاهده :  51 بازدید
  • چاپ خبر : میثاقیان : از نتیجه راضی نیستم

میثاقیان : از نتیجه راضی نیستم

سرمربیِ ملوانِ بندرانزلی گفت : به تیمِ سپیدرود کاری ندارم ، آن ها برای ما قابلِ احترام هستند اما آن ها رویِ اوتِ دستی و کرنر کار می کردند اما در مقابل ما چند موقعیت تک به تک را از دست دادیم .

اکبر میثاقیان پس از تساوی تیمش در دربی گیلان در خصوص بازی اظهار داشت : با وجود این که دو تیم شرایط مناسبی را در جدول ندارند اما بازی حساسیت و جذابیت خاص خودش را داشت . به نظر من ما باید بازی را با نتیجه ی سه بر یک پیروز می شدیم ، آن ها فقط یک کرنر زدند و غیر از آن کرنر دیگر توپی به دروازه ی ما نیاوردند .

میثاقیان افزود : ما سوار بر بازی بودیم ، بازیکنان‌مان بازی خوبی را انجام دادند ، از نتیجه ی تساوی راضی نیستم ، باید بازی را می بردیم . بازی که امروز انجام دادیم به مراتب بهتر از بازی با بادران بود ، چرا که موقعیت های زیادی داشتیم .

سرمربی ملوان بیان داشت : به تیم مقابل کاری ندارم ، آن ها برای ما قابل احترام هستند اما آن ها روی اوت دستی و کرنر کار می کردند اما در مقابل ما چند موقعیت تک به تک را از دست دادیم .

وی ادامه داد : برای اولین بار در دربی گیلان حضور داشتم که حس خوبی برایم داشت .

میثاقیان در خصوص داوری بازی نیز گفت : داور بازی داور جوانی بود ، در حالی که کنترل چنین بازی حساسی سخت است اما به نظرم قضاوت بدی نداشت و بازی را به خوبی کنترل کرد .

سرمربی ملوان اظهار کرد : امیدوارم سه تیم گیلانی در رقابت های لیگ یک حفظ شوند و با رسیدگی به مشکلات ، این تیم ها در نهایت به سطح اول فوتبال کشور برسند .

او اضافه کرد : مردم انزلی عاشق ملوان هستند و با این تیم زندگی می کنند ، در تمرین قبل از بازی نیز هواداران زیادی به تمرین آمده بودند و انرژی مضاعفی را به تیم تزریق کردند ، امیدوارم ملوان در لیگ بماند و به روزهای خوبش بازگردد .

 

 

"دی اسپورت"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه