رفتن به بالا
  • سه شنبه - 31 تیر 1399 - 12:41
  • کد خبر : ۱۹۵۰۵
  • مشاهده :  67 بازدید
  • چاپ خبر : توضیحاتِ باشگاه ملوان در خصوصِ غیبتِ رضا درویشی در تمرینات

توضیحاتِ باشگاه ملوان در خصوصِ غیبتِ رضا درویشی در تمرینات

غیبتِ رضا درویشی از نظرِ باشگاه غیرموجه و مصداقِ بارزِ رفتارِ غیرحرفه یی می باشد .

به گزارش “سپید نیوز” ؛ روابط عمومی باشگاه ملوان بندرانزلی توضیحات ذیل را در خصوص غیبت بازیکن این تیم در تمرینات اعلام کرد :

رضا درویشی مهاجم ملوان پس از دیدار برابر مس رفسنجان به دلایل غیرموجه از حضور در تمرینات ملوان امتناع کرد . باشگاه ملوان بندرانزلی لازم می داند توضیحاتی را در این خصوص خدمت هواداران گرامی باشگاه ارایه نماید :

غیبت رضا درویشی از نظر باشگاه غیرموجه و مصداق بارز رفتار غیرحرفه یی می باشد . این بازیکن در حالی که در هر سه بازی ملوان پس از آغاز مجدد لیگ یک به میدان رفته بود ، در پایان بازی با مس رفسنجان که با پیروزی ملوان همراه بود ، در پیامی به مدیریت باشگاه اعلام کرد تیم ملوان دیگر نیازی به وی نداشته و به همین دلیل قصد شرکت در تمرینات را ندارد .

این در شرایطی است که از سوی کادرفنی و مدیریت باشگاه به هیچ عنوان چنین چیزی به بازیکن اعلام نشده و به میدان رفتن این بازیکن در هر سه دیدار ملوان (دو دیدار یار ثابت و یک دیدار به عنوان یار تعویضی) خود نمایانگر این موضوع است که در این شرایط حساس ملوان به همه ی بازیکنان خود از جمله بازیکنان با تجربه نیاز دارد .

اما پس از گذشت ۹ روز این بازیکن همچنان بر بی انضباطی خود با عدم شرکت در تمرینات اصرار ورزیده و به این ترتیب باشگاه ملوان از حق قانونی خود برای برخورد با بازیکن خاطی از طریق شکایت به کمیته ی انضباطی فدراسیون فوتبال به جهت غیبت غیرموجه و بی انضباطی استفاده خواهد کرد .

شایان ذکر است ، رضا درویشی تا کنون قریب به ۸۰ درصد از مبلغ قرارداد خود را از باشگاه ملوان دریافت کرده است و باشگاه سعی کرده به تمامی تعهدات خود در قبال بازیکنان در فصل جاری عمل نمایند و بی شک این رفتار بازیکن ، غیرحرفه یی و بی حرمتی به باشگاه بزرگ ملوان بندرانزلی و هوادارانش می باشد و قطعاً باشگاه از حق خود و هواداران وفادارش در شرایط حساس کنونی ، گذشت نخواهدکرد .

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه