رفتن به بالا
  • شنبه - 4 مرداد 1399 - 07:24
  • کد خبر : ۱۹۵۳۱
  • مشاهده :  26 بازدید
  • چاپ خبر : پرسپولیس با شکستِ نفت قهرمان شد

پرسپولیس با شکستِ نفت قهرمان شد

تیمِ فوتبالِ پرسپولیس با کسبِ پیروزیِ دیگر توانست برای ششمین بار قهرمانِ لیگِ برتر ایران شود .

 آخرین بازی هفته ی بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساعت ۲۰:۴۵ امشب بین تیم‌های فوتبال نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس برگزار شد که این دیدار با پیروزی ۲ بر ۱ شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید .

علی علیپور در دقیقه ی ۳۹ روی سانتر مهدی شیری گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند و در دقیقه ی ۵۷ عبدی گل دوم را برای پرسپولیس به ثمر رساند .

در دقیقه ی ۷۰ نیز برخورد توپ به دست سیدجلال حسینی سبب شد تا پنالتی برای نفت گرفته شود و ابراهیمی توپ را تبدیل به گل کرد .

ترکیب پرسپولیس :

بوژیدار رادوشویچ ، سیدجلال حسینی ، محمدحسین کنعانی زادگان ، مهدی شیری ، وحید امیری ، کمال کامیابی‌نیا ، احمد نوراللهی ، سیامک نعمتی ، بشار رسن ، مهدی عبدی و علی علیپور

ترکیب نفت مسجدسلیمان :

احمد گوهری ، حامد نورمحمدی ، علیرضا علیزاده ، صادق صادقی ، حسین ابراهیمی ، مجید عبدی ، سجاد جعفری ، احمد الجبوری ، آرمان قاسمی ، میرهادی میرجوان ، پیام ملکیان

پرسپولیس با این برد توانست برای چهارمین بار پیاپی و ششمین مرتبه قهرمان لیگ برتر شود . رکورد دیگری که شاگردان گل‌محمدی رقم زدند ، کسب عنوان سریع‌ترین قهرمانی لیگ برتر بود که در فاصله ی چهار هفته مانده به پایان لیگ برتر رقم خورد .

سرخ پوشان این فرصت را دارند که با کسب امتیازات بیشتر در چهار هفته ی پایانی مسابقات کسب رکورد بیشترین امتیاز را هم مال خود کنند .

 

"خبرگزاری آنا"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه