رفتن به بالا
  • شنبه - 4 مرداد 1399 - 11:56
  • کد خبر : ۱۹۵۳۳
  • مشاهده :  37 بازدید
  • چاپ خبر : نمایندگانِ کمیته ی اخلاق در بازی های لیگِ یک

نمایندگانِ کمیته ی اخلاق در بازی های لیگِ یک

امشب و در شهرهای مختلفِ کشور شاهدِ برگزاریِ بازی های هفته ی سی و یکم لیگِ یک خواهیم بود .

طبق معمول در برخی از بازی ها تیم هایی به میدان می آیند که نه داعیه ی صعود دارند و نه خطر سقوط به دسته ی پایین تر را احساس می کنند اما بازی جوانمردانه ی این تیم ها در سرنوشت تیم هایی که قرار است به لیگ برتر صعود کنند یا در جدول بازی ها باقی بمانند ، دخیل است . فریبرز محمودزاده – مسوول برگزاری بازی های لیگ یک چندی پیش با انتشار بیانیه یی از همه ی تیم ها خواسته بود در هفته های پایانی هم ارایه گر بازی جوانمردانه یی در برابر حریفان خود باشند .

بعد از گزارش های مشکوکی که از دو سه بازی به سازمان لیگ ارسال شد ، این سازمان به همراه کمیته ی اخلاق تصمیم به رصد بازی های بحث برانگیز گرفته است و این روند تا پایان بازی ها ادامه خواهدداشت . کمیته ی اخلاق نمایندگان خود را به صورت غیرمحسوس در برخی از بازی های امشب به استادیوم ها می فرستد تا همه ی اتفاقات بازی ها را رصد کند . در صورت مشاهده ی تخلف به این اتفاقات به سرعت رسیدگی می شود .

گفته می شود ؛ برای بازیکنان ، مربیان و حتی مدیران تیم هایی که در هفته های پایانی اتفاقات غیرمعقولی در بازی های لیگ یک رقم بزنند ، محرومیت های سنگینی در نظر گرفته خواهد شد .

در بازی های لیگ یک ۱۸ تیم حضور دارند که در نهایت دو تیم به لیگ برتر صعود می کنند و سه تیم انتهای جدول هم جای خود را به تیم های برتر دسته ی دوم خواهندداد .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه