رفتن به بالا
  • شنبه - 4 مرداد 1399 - 22:18
  • کد خبر : ۱۹۵۴۹
  • مشاهده :  66 بازدید
  • چاپ خبر : پُرگل‌ترین پیروزیِ میثاقیان برای نجاتِ ملوان

پُرگل‌ترین پیروزیِ میثاقیان برای نجاتِ ملوان

ملوانِ بندرانزلی با پیروزی ۷ بر صفر مقابلِ تیمِ سقوط کرده ی علم و ادب (شهرداری تبریز) در جدولِ رده بندی لیگِ یک سر و سامانی به وضعیتِ خود داد .

هنوز بازی ملوان و شهرداری تبریز گرم نشده بود که محمد علی اکبرخواه (دقیقه ی ۹) گل اول بازی را زد ، اما نکته ی جالب این بود که ملوان پیش از سوت پایان نیمه ی اول ، دو بار توسط هاشمی نژاد (دقیقه ی ۴۴) و برهانی (دقیقه ی ۴۵)  دو گل دیگر وارد دروازه ی حریف کرد تا شیرازه ی تیم میزبان را از هم بپاشاند .

اکبرخواه در دقیقه ی ۵۵ گل دوم خود را به ثمر رساند و سه دقیقه بعد مجتبی رمضانی بازی را ۵ بر صفر کرد . دو گل بعدی نیز توسط محمد حسین پور (۸۸) و سعید حلافی (۹۴) به ثمر رسید تا اغلب بازیکنان سرشناس ملوان که سابقه ی بازی در تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس را دارند ، در این مسابقه به گل دست پیدا کنند و یکی از پُرگل ترین بازی های تاریخ عمر مربی گری اکبر میثاقیان به ثبت برسد .

ملوان با برد امروز ۳۴ امتیازی شد و تا رده ی چهاردهم جدول صعود کرد . امروز شکست سپیدرود و البته نیروی زمینی کاملاً به سود ملوان به اتمام رسید و آن ها امیدوارند قبل از پایان مسابقات بقای خودشان را در مسابقات لیگ یک تضمین کنند .

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه