رفتن به بالا
  • یکشنبه - 5 مرداد 1399 - 12:25
  • کد خبر : ۱۹۵۵۸
  • مشاهده :  71 بازدید
  • چاپ خبر : میثاقیان : به نتیجه ی یک بر صفر هم راضی بودم

میثاقیان : به نتیجه ی یک بر صفر هم راضی بودم

سرمربیِ ملوانِ بندرانزلی گفت : علم و ادب تیمِ قابلِ احترامی است و تا آخرِ بازی جنگید و در بازیِ امروز نمی شد گفت که این تیم ضعیف یا از لحاظِ مهره ، با کمبودِ بازیکن مواجه است ما با برتریِ تاکتیکی توانستیم بر حریف‌مان غلبه کنیم .

اکبر میثاقیان پس از برتری پرگل تیمش برابر علم و ادب تبریز اظهار داشت : به مجموعه ی باشگاه ملوان خسته نباشید می گویم ، امروز بازیکنانم با وجود تمام استرس و فشاری که در این هفته ها متحمل شده بودند بازی خوبی را به نمایش گذاشتند .

میثاقیان افزود : به نتیجه ی یک بر صفر هم راضی بودم تا سه امتیاز بازی را کسب کنیم اما خدا کمک کرد و توانستیم ۷ گل به ثمر برسانیم .

سرمربی ملوان بیان داشت : راه زیادی داریم ، امیدوارم بتوانیم حداکثر امتیازات بازی های بعدی را کسب کنیم و با موفقیت پشت سر بگذاریم .

وی در خصوص بازی اظهار داشت : در خصوص بازی هم به بازیکنان گفتم این بازی شبیه یک پیچی هست که باید از آن رد شویم ، اگر رد نکنیم به همان جای اول‌مان باز می گردیم .

میثاقیان گفت : علم و ادب تیم قابل احترامی است و تا آخر بازی جنگید و در بازی امروز نمی شد گفت که این تیم ضعیف یا از لحاظ مهره ، با کمبود بازیکن مواجه است ، ما با برتری تاکتیکی توانستیم بر حریف‌مان غلبه کنیم .

 

"دی اسپورت"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه