رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 9 مرداد 1399 - 14:57
  • کد خبر : ۱۹۵۹۷
  • مشاهده :  46 بازدید
  • چاپ خبر : میثاقیان : این قدر استرس دارم که شب‌ها خوابم نمی‌برد !

میثاقیان : این قدر استرس دارم که شب‌ها خوابم نمی‌برد !

سرمربیِ تیمِ فوتبالِ ملوانِ انزلی می گوید ، شرایط فشرده یی در جدول رده بندیِ مسابقاتِ لیگِ یک وجود دارد ولی تیمش با تمام توان و اتحادی که در تیم وجود دارد ، برای رسیدن به هدف تلاش می کند .

ملوان بندرانزلی توانسته با حضور اکبر میثاقیان نتایج خوبی کسب کند و در آخرین بازی با ۷ گل تیم فوتبال شهرداری تبریز را در هم کوبید تا ۳۴ امتیازی شود و در رتبه ی چهاردهم جدول رده بندی قرار بگیرد ؛ با این حال هنوز فاصله یی ۴ امتیازی با منطقه ی سقوط ، ملوانی ها را تهدید می کند و این همان دلیلی است که خواب راحت را از چشمان اکبر میثاقیان سرمربی باتجربه ی این تیم گرفته و این مربی با تمام توانش این روزها در حال تمرین برای حفظ این تیم نام آشنا و محبوب در مسابقات لیگ یک کشور است .

گفت و گوی ما با میثاقیان را در ادامه بخوانید .

اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی که تیمش موفق به کسب یک پیروزی ارزشمند ۷ گله مقابل شهرداری تبریز شد ، در گفت و گو با ورزش سه در این مورد بیان کرد : « من به یک هیچ هم راضی بودم . چون ما دنبال سه امتیاز هستیم و در جدول شرایط خوبی نداریم . با امتیاز می توانیم بالا برویم . البته شرایط تفاضل گل ما هم خوب نبود که این هفت گل کمک کرد به آن ها نزدیک شویم . »
او در ادامه درباه ی شرایط تیمش در فاصله ی سه هفته مانده به پایان بازی ها بیان کرد : « الان ما با هر تیمی بازی داریم یا می خواهد قهرمان شود یا در آستانه ی سقوط است . بازی های تیم ما همه چالشی هستند . باید نظارت وجود داشته باشد . »

میثاقیان با اشاره به نام ملوان حرف هایش را از سر گرفت و گفت : « این تیم هم ملوان است و همه ی مردم ایران با قلب شان این تیم را دوست دارند . تیم هایی مثل ملوان باید در فوتبال باشند . این ها را برای این می گویم که امیدوارم نظارت بیشتری وجود داشته باشد تا هر تیمی به چیزی که حقش است ، برسد . »

از میثاقیان درباره ی بازی با آلومینیوم اراک پرسیدیم که او این طور واکنش نشان داد : « این بازی ها جذابیت دارد ؛ چون ما برای نیفتادن بازی می کنیم و آن ها برای صعود ولی باید نظارت وجود داشته باشد . نه تنها روی بازی های ما ، که روی تمام بازی ها . »

میثاقیان در رابطه با دلیل دعواهای پرشماری که در لیگ یک دیده می شود و این که احتمالاً خودش هم در بازی با آلومینیوم اراک به این ماجراها وارد شود ، عنوان کرد : « من آدم با تجربه یی هستم و دعوا نمی‌کنم . این چیز واضحی است . تیم ها یا در حال افتادن هستند یا می خواهند بالا بروند . باید بازی های مدیریت شود . »

اکبر میثاقیان درباره ی شرایط تیمش در هفته های اخیر این طور توضیح داد : « واقعاً تیم ما تیم خوبی است . ما ۱۰ امتیاز از ۵ بازی آخرمان گرفته ایم . خدا را شکر بچه های متحدی داریم . گل بخوریم ، اتحادمان از دست نمی رود . روحیه و ذهنیت بچه ها خوب شده است . بچه ها دیگر نمی خواهند ببازند و نمی خواهند تیم شان بیفتد . می خواهند برای ملوان و مردم انزلی افتخار کسب کنند . »

از مربی ملوان در رابطه با نقش مازیار زارع و پژمان نوری در تیم پرسیدیم که او با تمجید از آن ها گفت : « خدایی دمشان گرم . هم پژمان و هم مازیار . واقعاً از جان مایه می گذارند . دو جوان لایق هستند که تیم را مدیریت می کنند و ما هم در کنار آن ها تلاش می کنیم که باشگاه پایدار بماند . »

او سپس به استرسی اشاره کرد که این روزها برای انجام ماموریتش در انزلی دارد و در این مورد گفت : « واقعاً تمام تلاش مان این است که تیم را حفظ کنیم . ما ۱۰ امتیاز از ۵ بازی اخیرمان گرفته ایم ولی این قدر جدول فشرده است که جای ما تغییری نکرده است . باور کنید این قدر استرس دارم که شب ها نمی توانم بخوابم . »

حرف های پایانی در رابطه با داوری بود و میثاقیان درباره ی این موضوع گفت : « داور بازی آقای اکبریان است . ایشان داوری محکم است و در لیگ برتر قضاوت می کند و امیدوارم مثل همیشه قضاوت خوبی در این بازی هم داشته باشد . »

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه