رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 9 مرداد 1399 - 15:24
  • کد خبر : ۱۹۶۰۱
  • مشاهده :  32 بازدید
  • چاپ خبر : یک استقلالِ جدید در آستانه ی صعود به لیگِ یک !

یک استقلالِ جدید در آستانه ی صعود به لیگِ یک !

تیمِ استقلالِ ملاثانی به عنوانِ صدرنشینِ لیگِ دو شانسِ خوبی برای صعود به لیگِ آزادگان دارد .

بازی های لیگ دسته دوم در حالی برگزار می‌شود که پس از گذشت ۲۳ هفته ، تیم های استقلال ملاثانی و خیبر خرم آباد در گروه اول صدرنشین هستند و شانس خوبی برای صعود به لیگ آزادگان دارند . استقلال ملاثانی که هدایتش برعهده ی داریوش هرمزی است ، روز گذشته موفق شد با سه گل امید گناوه را شکست دهد و وضعیت خود در جدول را بهتر کند .

این در حالی است که در جدول لیگ دو تیم های سرشناسی چون شهید قندی ، فولادنوین ، مس نوین ، چوکا ، شهرداری ماهشهر ، سردار بوکان و … حضور دارند و رقابت جالبی هم برای صعود شکل گرفته است .
در سال های گذشته علاوه بر استقلال تهران ، تیم هایی چون استقلال خوزستان ، اهواز ، رشت ، دزفول و … در فوتبال ایران مطرح شدند که اغلب از جنوب کشور بودند و حالا استقلالی از ملاثانی که در ۳۵ کیلومتری اهواز است ، تلاش می‌کند تا راهی لیگ آزادگان شود .

داریوش هرمزی سرمربی جوان خوزستانی که با دست‌خالی و همت بلند توانسته تیمش را با کم ترین بودجه به صدر جدول برساند ، در گفت‌وگوی کوتاه با خبرنگار ما دریاره ی بازی روز گذشته گفت : بازی سختی داشتیم اما بچه‌ها غیرت کردند و توانستیم پیروز شویم ، سه فینال دیگر داریم و به امید خدا می‌خواهیم با سه برد جشن صعود را در خوزستان بگیریم ، تیم فقیری هستیم اما هیچ وقت حقیر نبوده‌ایم و برای آبروی خود و استان خواهیم جنگید .

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه