رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 9 مرداد 1399 - 15:31
  • کد خبر : ۱۹۶۰۳
  • مشاهده :  62 بازدید
  • چاپ خبر : سیدجلال حسینی : مشکلِ ورزشِ گیلان آدم های کت و شلواری هستند !

سیدجلال حسینی : مشکلِ ورزشِ گیلان آدم های کت و شلواری هستند !

مدافعِ سابقِ ملوان و کاپیتانِ سابقِ پرسپولیس گفت : به نظرم تصمیم گیرندگانِ ورزشِ استانِ گیلان با کت و شلوار پشتِ میز می نشینند و برای ورزش تصمیمات بی خود اتخاذ می کنند !

سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در خصوص شرایط این روزهای ملوان اظهار داشت : ملوان تیمی است که پیشکسوت بزرگی دارد که هویت باشگاه‌شان بوده و هستند و می توانند به این باشگاه کمک کنند .

حسینی ادامه داد : خدا را شکر پژمان نوری و مازیار زارع به تیم بازگشته اند و با توجه به آشنایی که به فوتبال دارند ، می توانند به راحتی در این تیم کار کنند ، آن ها کمک زیادی را در این مدت به ملوان کرده اند .

وی افزود : با حضور میثاقیان شرایط ملوان از لحاظ جایگاه در جدول لیگ یک بهبود یافته و مطمئنم که برای فصل آینده تیم قدرتمندی را ساخته و روانه ی مسابقات خواهند کرد .

مدافع سابق ملوان در پاسخ به این سوال که آیا این تیم می تواند بار دیگر به لیگ برتر صعود کند ، گفت : صد در صد ، اگر برنامه ریزی درستی انجام شود با توجه به شرایطی که ملوان دارد ، از وجود هواداران پرشماری که بهره می برد ، می تواند به لیگ برتر مجدداً صعود کند .

حسینی در خصوص مشکلات فوتبال استان گیلان بیان داشت : در ورزش استان به چیزی توجه نمی کنند ، مشخص نیست که چه کسانی برای ورزش این استان تصمیم گیری می کنند . به نظرم تصمیم گیرندگان ورزش استان گیلان با کت و شلوار پشت میز می نشینند و برای ورزش تصمیمات بی خود اتخاذ می کنند .

وی افزود : همین مسایل سبب شده تا اکثر تیم های استان گیلان با مشکل مواجه شوند و بیشتر برای بقا در لیگ ها می جنگند .

 

 

"دی اسپورت"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه