رفتن به بالا
  • شنبه - 11 مرداد 1399 - 00:08
  • کد خبر : ۱۹۶۱۲
  • مشاهده :  55 بازدید
  • چاپ خبر : میثاقیان : ذهنیتِ باخت از بازیکنانِ ملوان دور شده است

میثاقیان : ذهنیتِ باخت از بازیکنانِ ملوان دور شده است

سرمربیِ تیمِ فوتبالِ ملوانِ بندرانزلی تاکید کرد که ذهنیتِ باخت از بازیکنانِ تیمش دور شده است و آن ها برای موفقیتِ ملوان در زمینِ مسابقه می‌جنگند .

اکبر میثاقیان درباره ی نتایج خوب ملوان بندرانزلی در هفته‌های اخیر و این که آن ها تا حدودی از منطقه ی سقوط فاصله گرفته‌اند ، گفت : همان روزی که به ملوان آمدم ، به این موضوع اشاره کردم که جای این تیم ریشه‌دار در لیگ یک و پایین جدول نیست و همه ی هواداران ملوان آرزو دارند که دوباره این تیم را در لیگ برتر ببینند . ما باید قدم به قدم جلو برویم و بازی به بازی به اهداف‌مان فکر کنیم . ملوان از پنج بازی ۱۰ امتیاز گرفته است و بازیکنان هم در این مدت خیلی تلاش کردند تا شرایط تیم بهتر شود ، همین‌طور مسوولان باشگاه که باید از پژمان نوری و مازیار زارع بابت تلاش‌های‌شان تشکر کنم .

وی در پاسخ به این پرسش که « آیا قرار گرفتن در رده ی چهاردهم جدول خیال ملوان را بابت ماندن در لیگ راحت کرده است ؟ » ، خاطر نشان کرد : خودتان می‌بینید که فاصله‌ها چه قدر نزدیک است و ما باید در بازی‌های باقیمانده هم امتیاز بگیریم . تمام بازی‌هایی که برگزار کردیم ، سخت بود و همچنان هم بازی‌های سختی در پیش داریم ، ولی می‌جنگیم تا بهترین نتیجه را بگیریم . خوشبختانه ذهنیت باخت هم از بازیکنان ما دور شده است و آن ها برای موفقیت ملوان در زمین مسابقه می‌جنگند .

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با اشاره به بازی حساس تیمش برابر آلومینیوم اراک در زمین حریف اظهار داشت : همه ی بازی‌ها سخت است ، مثل همین بازی . آن ها چشم به صعود دارند و می‌خواهند در خانه برنده شوند ، ما هم با توجه به شرایطی که داریم دنبال امتیاز گرفتن هستیم و باید با کم ترین اشتباه بازی کنیم . من از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هم می‌خواهم که در این هفته‌های حساس نظارت دقیقی روی مسابقات از هر لحاظ داشته باشند تا حق هیچ تیمی ضایع نشود .

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه