رفتن به بالا
  • یکشنبه - 12 مرداد 1399 - 21:41
  • کد خبر : ۱۹۶۲۵
  • مشاهده :  75 بازدید
  • چاپ خبر : شکستِ ملوان در اراک

شکستِ ملوان در اراک

شاگردانِ رسول خطیبی توانستند در یک دیدارِ خانگی از سدِ ملوانِ بندرانزلی بگذرند و امیدهای خود برای صعود به لیگِ برتر را زنده نگه دارند .

در شب امضای حکم صعود مس رفسنجان ، رقابت تنگاتنگی میان مدعیان صعود به لیگ بیستم برقرار بود و آلومینیوم اراک که یکی از این مدعیان به شمار می‌رود ، در خانه میزبان ملوان بود ؛ شاگردان خطیبی از همان ابتدای بازی به دنبال گلزنی بودند که سرانجام به مانند دو دیدار اخیر بازهم ضربه ی پنالتی گره گشای آن‌ها بود و میثم مجیدی توانست برای سومین هفته ی متوالی از روی نقطه ی پنالتی برای تیمش گلزنی کند تا اراکی‌ها همچنان امیدوار برای صعود به لیگ برتر باشند .

آن‌ها هفته ی آینده در دیداری شش امتیازی باید به مصاف مس کرمان بروند و به نظر می‌رسد سرنوشت دیگر سهمیه ی صعود به لیگ بیستم می‌تواند در دیدار هفته ی آتی این دو تیم مشخص شود ؛ بدون تردید شاگردان خطیبی حسرت دو شکست متوالی و بدموقع مقابل تیم‌های میانه ی جدولی را اکنون نیز می‌خورند ، چرا که در غیر این صورت آن‌ها می‌توانستند امشب در کنار رفسنجانی‌ها جشن صعود به لیگ برتر را به پا کنند .

باید دید در جدال شش امتیازی و سرنوشت ساز هفته ی آینده آیا شاگردان خطیبی می‌توانند اولین صعود تاریخ آلومینیوم اراک را به لیگ برتر رقم بزنند یا خیر ؟

 

 

"ورزش سه"

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه