رفتن به بالا
  • شنبه - 18 مرداد 1399 - 18:43
  • کد خبر : ۱۹۶۵۶
  • مشاهده :  92 بازدید
  • چاپ خبر : فرهاد پورغلامی :برای ملوان و هواداران بجنگید
پیامِ فرهاد پورغلامی در آستانه ی بازیِ حساسِ امروزِ ملوان

فرهاد پورغلامی :برای ملوان و هواداران بجنگید

فرهادِ پورغلامی سرمربیِ پیشینِ ملوان و پیشکسوتِ باشگاه در پیامی از بازیکنان این تیم خواست تا برای “حفظِ یک میراث” هر آن چه در توان دارند ، بکوشند .

به گزارش “سپید نیوز” ؛ فرهاد پورغلامی پیشکسوت باشگاه ملوان بندرانزلی در آستانه ی دیدار حساس ملوان – رایکا ، پیامی را در صفحه ی اینستاگرام خود به شرح زیر منتشر کرد :

در شهری زندگی می‌کنیم کوچک ولی پر از افتخارات ورزشی ، در جا جای این کشور پهناور کیست که انزلی‌ را با نام ملوان نشناسد ؟ یاد باد آن روزها که نام ملوان لرزه به تن تمام تیم های کشور می‌انداخت .
شما تداوم همان نسل هستید با ماموریتی بزرگ و آن هم حفظ نام ملوان و زنده نگه داشتن امیدها برای پرواز مجدد قوی سپید بر پهنه ی آسمان فوتبال کشور .
پس هرچه دارید و داریم فدای این ماموریت مقدس .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “فرهاد پورغلامی :برای ملوان و هواداران بجنگید”

  • جناب میثاقیان ! ملوان بازی را به رایکا نباخت به شما باخت . من نمی دانم تیمی مثل ملوان که فقر بازیکن دارد ، چرا باید بازیکنی مثل رضا درویشی را در چنین شرایطی از زمین بیرون بیاورد . آیا شما خصومت شخصی با ایشان دارید ؟ آیا از موقعیت ملوان در جدول بی خبرید ؟ و یا از بازیکن با تجربه و بی تجربه چیزی نمی دانید ؟ و شاید هم عقده گشایی می کنید ؟ من نمی دانم جناب نوری و مازیار موضوع را باید پی گیری نمایند . آیا این شخص ( میثاقیان ) در خور نام و شخصیت ملوان هست ؟

ارسال دیدگاه