رفتن به بالا
  • سه شنبه - 21 مرداد 1399 - 20:28
  • کد خبر : ۱۹۶۹۰
  • مشاهده :  77 بازدید
  • چاپ خبر : یک دل برای ملوان میراثِ ارزشمندِ بزرگانِ فوتبالِ شهرم
پیام کاپیتان ملوان بندرانزلی به هواداران ؛

یک دل برای ملوان میراثِ ارزشمندِ بزرگانِ فوتبالِ شهرم

مهیار زحمت کش : من به سهم خودم و به عنوان نماینده ی بازیکنان ملوان این اطمینان را می دهم که هیچ گاه حتی برای لحظه یی کم نگذاشته ایم و اگر کم و کاستی بوده ، حتماً از ناتوانی مان بوده و بابت آن از همه ی شما عاشقان ملوان که تحمل کردید ، بار دیگر عذرخواهی می کنم .

به گزارش “سپید نیوز” ؛ صفحه ی رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی در اینستاگرام ، امروز متنی را به نقل از مهیار زحمت کش کاپیتان تیم ملوان منتشر کرد که مشروح آن را در ذیل می خوانید :

با سلام و احترام خدمت همه ی هواداران قوی سپید

سال ها روی همین سکوها کنار شما به تشویق ملوان نشستم و در همه ی رده های سنی قوی سپید افتخار پوشیدن این لباس مقدس را داشتم و امروز وظیفه ی خود می دانم برای شکست پیش آمده از همه ی شما هواداران عذرخواهی کنم . ناراحتی بی اندازه ی شما را با تمام وجود درک می کنم و انتقادات دلسوزانه تان را به دیده ی منت می پذیرم که هرچه هست و‌ به هر اندازه تند ، چیزی جز خیرخواهی و علاقه ی وافر شما به ملوان نبوده و نیست .

من به سهم خودم و به عنوان نماینده ی بازیکنان ملوان این اطمینان را می دهم که هیچ گاه حتی برای لحظه یی کم نگذاشته ایم و اگر کم و کاستی بوده ، حتماً از ناتوانی مان بوده و بابت آن از همه ی شما عاشقان ملوان که تحمل کردید ، بار دیگر عذرخواهی می کنم و قول می دهم در بازی آخر برای ملوان و هوادارانش با تمام وجود بجنگیم .

یک دل برای ملوان میراث ارزشمند بزرگان فوتبال شهرم

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه